Завершилось перше коло першої ліги Східної зони Закарпаття

Підсумки Східної зони першої ліги (втішний сикстет).

ДЮСШ “Тячів”.

Із року в рік зменшується інтерес до футболу в цьому місті над Тисою. Здавалося, на Сході городянам вдасться щось виграти, однак заявили зовсім юних і вийшло як завжди – важко грали у гостях та вдома. Кращим матчем був двобій 5 туру в Білій Церкві, де змогли зробити хоча б якийсь опір завжди потужній удома “Вікторії”. Непогано себе проявили юні тячівці й у домашній грі 11 туру з “Верховиною”.

Головними розчаруваннями стали розгромне домашнє фіаско 4 туру від зовсім нефартового на чужих полях “Беркута” та мінімальна домашня поразка 9 туру від геть не знаючого щастя в гостях “Авангарда”. Матч із тересвянцями був чи не єдиною можливістю видавити нуль із графи очок у таблиці, що й буде завданням мінімумом на друге коло, найпевніше безпосередньо на гру 18-го туру з “Дібровою”.

ФК “Авангард” Тересва.

Набагато більшого від своїх улюбленців очікували тересвянські фани, які звикли на рідній “Авангард-арені” поринати в тріумфальні перемоги. Та цього року їх команда додала до невпевненості на виїзді аналогічну гру восвояси. Світлим промінчиком стали хіба домашні матчі 4 й 6 турів проти великобичківців та білоцерківців. Добрим почином стала й виїзна звитяга в Тячеві. А от ігри 2, 5 та 11 турів вдома проти “Вишкова” й “Говерли”, та (досить відносно) на виїзді в Бедевлі змусили уболівальників ковтати пігулки кожні десять-двадцять хвилин.

Завданням мінімумом на друге коло є перша десятка, а максимумом – вісімка. Для цього потрібно в 16, 20 та 21 турах вдома “прибивати” – “Беркут”, “Тячів” та “Карпати” й намагатись створити хоч якусь інтригу в своїх складних матчах 12, 14, 18 та 19 турів.

ФК “Діброва” Нижня Апша.

Трохи контраверсійніше, від попередніх двох команд, вдома (60% можливих балів) та на виїзді (5.55% очок) зіграла “Діброва”. Кращими поєдинками апшанців безумовно стали “гольове домашнє перезабивало” 4 туру над “Вікторією, та виїзне полювання 3 туру за “Беркутом”.

Хорошим доробком була й домашня звитяга 11 туру над “Вишковом”. Чи не найбільший вклад в успіхи зробив Георге Мойш, який у середньому забивав по голу за гру й з 11-ма голами увійшов до четвірки кращих бомбардирів Сходу. Найбільшим розчаруванням став домашній, трохи перенесений, конфуз 2 туру з великобичківцями. Не менший шок у маєтки на Тячівщині принесла звістка про шалене фіаско 10 туру в Міжгір’ї. Завдання мінімум на друге коло увійти до вісімки, а максимум – потрапити до провідного сикстету. Для цього слід у 14, 17-19 турах перемагати “Беркут”, “Карпати”, “Тячів” та “Авангард”, й намагатись створити інтригу в своїх непростих іграх 12, 15, 16 та 21 турів.

ФК “Беркут” Бедевля.

Непогано повернувся в обласний футбол і цей клуб із Тячівщини, який майже досяг позитивної середньої різниці голів у домашніх матчах. Кращими матчами бедевлянців стали згадана вище виїзна звитяга в Тячеві та домашня перемога 9 туру над “Терновом”. Добре виглядав “Беркут” й у згаданій вище дуелі з “Авангардом” та в 6 турі в Ясінях. Така завзятість дозволила бедевлянцям увійти до втішної призової зони нижньої половини таблиці.

Розчаруванням стали згаданий вище двобій із “Дібровою” та домашнє фіаско 11 туру від “Карпат”. Графік матчів у команди з Бедевлі на друге коло майже однаковий із тересвянцями, та складніший від клубу з Апші, тому завданням мінімумом є збереження місця в десятці, а максимум – потрапляння до сімки кращих. Для цього слід докласти зусиль для виграшу в 15, 16, 17 та 21 турах від тячівців, тересвянців, вишківців та бичківців, та намагатись створити інтригу в своїх досить складних матчах 13, 14 та 17 турів.

ФК “Карпати” Дубове.

Десь на минулорічному рівні залишився колектив із Дубового, який традиційно довго запрягає й трохи згодом мчить догори. Дуже потужно виглядала команда в рідному селищі (75% можливих очок), а матчів удома вона якраз і провела найменше з усіх колективів Сходу та й загалом графік матчів був найскладнішим. Кращим матчем стала згадувана вище звитяга над “Беркутом”. Добрими доробками були бойова мирова 5 туру в Вишкові та домашній погром 10 туру “Авангарда”.

Така настирність дозволила здобути втішну срібну сходинку нижньої половини підсумкової таблиці першого кола. Розчаруванням для фанів із Дубового стало домашнє фіаско 4 туру від “Інтера”. Завданням мінімумом на друге коло буде збереження місця у вісімці. У “Карпат” непогані шанси на здобуття очок у десяти з їх одинадцяти наступних матчів (за винятком хіба виїзного протистояння 15 туру в Ганичах), тому завданням максимумом стане потрапляння до провідної квартету Східної зони.

СК “імені Івана Яремчука” Великий Бичків.

Після повернення великобичківської команди в обласний футбол, ніби додалось якогось шарму в Східну зону. Цей колектив також традиційно потужно грає вдома, а атмосфера на трибунах “Яремчук-арени” близька до стамбульської. Тут авторитетів хоча й поважають, та не дають їм грати спокійно. Кращими матчами клубу стала згадувана вище звитяга в Апші, та поєдинки 1 та 5 турів, у яких підопічні Йосипа Сидоряка нав’язали бій “Інтеру” та “Говерлі”. Хорошим доробком стала й перемога 7 туру над “Вишковом”.

Саме доробок домашніх матчів (72.22% можливих очок) дозволив підопічним Руслана Ухаля стати втішним чемпіоном нижньої половини таблиці Сходу. При цьому, трохи розчарували фанів згадувана вище поразка від “Авангарда” та жахливе сусідське непорозуміння 11-го туру в Білій

Церкві. Графік подальших матчів досить сприятливий (13,14,15,17,19, 21, 22 тури цілком придатні для здобуття велибичківцями очок), тому завдання мінімум – залишитись у вісімці, а завданням максимумом стане потрапляння до провідної «пенти» Східної зони.

Євген СВИЩО.

Фото з мережі.

Футбол Закарпаття – LOBDA.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: