Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Завершилось перше коло першої ліги Східної зони Закарпаття

 Стрічка новин

Завершилось перше коло першої ліги Східної зони Закарпаття

Завершилось перше коло першої ліги Східної зони Закарпаття
23 Липня
12:49 2017

Підсумки Східної зони першої ліги (втішний сикстет).

ДЮСШ “Тячів”.

Із року в рік зменшується інтерес до футболу в цьому місті над Тисою. Здавалося, на Сході городянам вдасться щось виграти, однак заявили зовсім юних і вийшло як завжди – важко грали у гостях та вдома. Кращим матчем був двобій 5 туру в Білій Церкві, де змогли зробити хоча б якийсь опір завжди потужній удома “Вікторії”. Непогано себе проявили юні тячівці й у домашній грі 11 туру з “Верховиною”.

Головними розчаруваннями стали розгромне домашнє фіаско 4 туру від зовсім нефартового на чужих полях “Беркута” та мінімальна домашня поразка 9 туру від геть не знаючого щастя в гостях “Авангарда”. Матч із тересвянцями був чи не єдиною можливістю видавити нуль із графи очок у таблиці, що й буде завданням мінімумом на друге коло, найпевніше безпосередньо на гру 18-го туру з “Дібровою”.

ФК “Авангард” Тересва.

Набагато більшого від своїх улюбленців очікували тересвянські фани, які звикли на рідній “Авангард-арені” поринати в тріумфальні перемоги. Та цього року їх команда додала до невпевненості на виїзді аналогічну гру восвояси. Світлим промінчиком стали хіба домашні матчі 4 й 6 турів проти великобичківців та білоцерківців. Добрим почином стала й виїзна звитяга в Тячеві. А от ігри 2, 5 та 11 турів вдома проти “Вишкова” й “Говерли”, та (досить відносно) на виїзді в Бедевлі змусили уболівальників ковтати пігулки кожні десять-двадцять хвилин.

Завданням мінімумом на друге коло є перша десятка, а максимумом – вісімка. Для цього потрібно в 16, 20 та 21 турах вдома “прибивати” – “Беркут”, “Тячів” та “Карпати” й намагатись створити хоч якусь інтригу в своїх складних матчах 12, 14, 18 та 19 турів.

ФК “Діброва” Нижня Апша.

Трохи контраверсійніше, від попередніх двох команд, вдома (60% можливих балів) та на виїзді (5.55% очок) зіграла “Діброва”. Кращими поєдинками апшанців безумовно стали “гольове домашнє перезабивало” 4 туру над “Вікторією, та виїзне полювання 3 туру за “Беркутом”.

Хорошим доробком була й домашня звитяга 11 туру над “Вишковом”. Чи не найбільший вклад в успіхи зробив Георге Мойш, який у середньому забивав по голу за гру й з 11-ма голами увійшов до четвірки кращих бомбардирів Сходу. Найбільшим розчаруванням став домашній, трохи перенесений, конфуз 2 туру з великобичківцями. Не менший шок у маєтки на Тячівщині принесла звістка про шалене фіаско 10 туру в Міжгір’ї. Завдання мінімум на друге коло увійти до вісімки, а максимум – потрапити до провідного сикстету. Для цього слід у 14, 17-19 турах перемагати “Беркут”, “Карпати”, “Тячів” та “Авангард”, й намагатись створити інтригу в своїх непростих іграх 12, 15, 16 та 21 турів.

ФК “Беркут” Бедевля.

Непогано повернувся в обласний футбол і цей клуб із Тячівщини, який майже досяг позитивної середньої різниці голів у домашніх матчах. Кращими матчами бедевлянців стали згадана вище виїзна звитяга в Тячеві та домашня перемога 9 туру над “Терновом”. Добре виглядав “Беркут” й у згаданій вище дуелі з “Авангардом” та в 6 турі в Ясінях. Така завзятість дозволила бедевлянцям увійти до втішної призової зони нижньої половини таблиці.

Розчаруванням стали згаданий вище двобій із “Дібровою” та домашнє фіаско 11 туру від “Карпат”. Графік матчів у команди з Бедевлі на друге коло майже однаковий із тересвянцями, та складніший від клубу з Апші, тому завданням мінімумом є збереження місця в десятці, а максимум – потрапляння до сімки кращих. Для цього слід докласти зусиль для виграшу в 15, 16, 17 та 21 турах від тячівців, тересвянців, вишківців та бичківців, та намагатись створити інтригу в своїх досить складних матчах 13, 14 та 17 турів.

ФК “Карпати” Дубове.

Десь на минулорічному рівні залишився колектив із Дубового, який традиційно довго запрягає й трохи згодом мчить догори. Дуже потужно виглядала команда в рідному селищі (75% можливих очок), а матчів удома вона якраз і провела найменше з усіх колективів Сходу та й загалом графік матчів був найскладнішим. Кращим матчем стала згадувана вище звитяга над “Беркутом”. Добрими доробками були бойова мирова 5 туру в Вишкові та домашній погром 10 туру “Авангарда”.

Така настирність дозволила здобути втішну срібну сходинку нижньої половини підсумкової таблиці першого кола. Розчаруванням для фанів із Дубового стало домашнє фіаско 4 туру від “Інтера”. Завданням мінімумом на друге коло буде збереження місця у вісімці. У “Карпат” непогані шанси на здобуття очок у десяти з їх одинадцяти наступних матчів (за винятком хіба виїзного протистояння 15 туру в Ганичах), тому завданням максимумом стане потрапляння до провідної квартету Східної зони.

СК “імені Івана Яремчука” Великий Бичків.

Після повернення великобичківської команди в обласний футбол, ніби додалось якогось шарму в Східну зону. Цей колектив також традиційно потужно грає вдома, а атмосфера на трибунах “Яремчук-арени” близька до стамбульської. Тут авторитетів хоча й поважають, та не дають їм грати спокійно. Кращими матчами клубу стала згадувана вище звитяга в Апші, та поєдинки 1 та 5 турів, у яких підопічні Йосипа Сидоряка нав’язали бій “Інтеру” та “Говерлі”. Хорошим доробком стала й перемога 7 туру над “Вишковом”.

Саме доробок домашніх матчів (72.22% можливих очок) дозволив підопічним Руслана Ухаля стати втішним чемпіоном нижньої половини таблиці Сходу. При цьому, трохи розчарували фанів згадувана вище поразка від “Авангарда” та жахливе сусідське непорозуміння 11-го туру в Білій

Церкві. Графік подальших матчів досить сприятливий (13,14,15,17,19, 21, 22 тури цілком придатні для здобуття велибичківцями очок), тому завдання мінімум – залишитись у вісімці, а завданням максимумом стане потрапляння до провідної «пенти» Східної зони.

Євген СВИЩО.

Фото з мережі.

Футбол Закарпаття – LOBDA.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: