ЮНЕСКО святкує день народження

Сьогодні 75 років з дня заснування Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури – ЮНЕСКО

Упродовж цих років ЮНЕСКО виконує свою важливу місію – забезпечення доступу кожного до якісної освіти, збереження культурної і природної спадщини, захист рівної поваги до усіх культур та свободи висловлювань як фундаментального права і необхідної умови демократії.

Що означає членство України в ЮНЕСКО?

Це – залучення інтелектуального потенціалу країни до загальносвітових процесів у сферах науки, культури, освіти. Це – захист та збереження культурної та природної спадщини. Це – популяризація у світі української культурної спадщини і традицій, освітнього та наукового потенціалу.

Україна є активною учасницею Міжнародної програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера”, створено Національний центр «Мала академія наук України» як Центр ЮНЕСКО категорії 2, в рамках Міжнародної океанографічної комісії ЮНЕСКО Україна спільно з іншими країнами активно досліджує Світовий океан, незважаючи на втрату розташованих в окупованому Криму своїх дослідницьких центрів. В Україні функціонує Мережа Асоційованих шкіл ЮНЕСКО, до якої входять 78 шкіл із різних регіонів.

Міністерство закордонних справ України вітає ЮНЕСКО з Днем народження. Ми вітаємо усіх, хто підтримує цю Організацію у реалізації її гуманістичної місії і робить внесок у посилення її спроможності реагувати на сучасні виклики.

І ми разом – Україна в ЮНЕСКО і ЮНЕСКО в Україні!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: