Як вибрати бензиновий генератор?

Генератор – це агрегат, який виступає в ролі автономного джерела живлення. За допомогою такого приладу можна привести в норму харчування техніки і освітлення. Таким генератором дуже зручно користуватися в процесі проведення будівельних та ремонтних робіт, а також у разі виникнення аварійних ситуацій. В процесі вибору обладнання варто звертати увагу на багато важливих характеристик, з якими ви можете ознайомитися в інтернет-магазині Болгарка.

Тип фази

Прилади, призначені для побутового використання, працюють від однофазної напруги в 220В. Робоча частота агрегатів становить 50 Гц. Якщо ви будете користуватися додатковим обладнанням на своїй території, то знадобиться встановити трифазну модель. Вона працює від мережі напругою в 380В.

Показник шуму

Бензиновий генератор характеризується різким і неприємним звуком в процесі своєї роботи. Саме тому варто робити вибір на користь електростанції, яка оснащена захисним кожухом. Він не тільки знизить рівень шуму до мінімуму, але і захистить генератор від негативних погодних впливів.

Виробник

Особливу увагу варто звертати на виробника електростанції. Лідерами на сучасному ринку є генератори японського виробництва і ЄС. Німецькі трифазні електростанції теж ефективно виконують свої основні функції.

Інвертор або неінвертор

Фахівці рекомендують покупцям звернути особливу увагу на бензинові генератори інверторного типу. Така техніка відрізняється тим, що вона може трансформувати ток і стабілізувати його до відповідних вам параметрів. Інверторні апарати дозволяють зберегти чутливі електричні прилади і продовжити термін їх експлуатації.

Тип корпусу

Приділіть увагу вибору відповідного корпусу електростанції. Моделі з автозапуском і поглинання гучних звуків зазвичай вбудовуються в спеціальний блок або ж контейнер. Блоковий генератор – це готова станція, яка використовується в якості автономного джерела живлення.

Потужність

Це найважливіший показник, на який варто звернути увагу в процесі вибору агрегату. Вибираючи бензиновий генератор, підрахуйте, скільки приблизно потужності споживають встановлені на вашому об’єкті побутові прилади. До отриманої суми коефіцієнтів додають ще 10-15% запасу ресурсу. Справа в тому, що деякі види побутових приладів споживають той рівень потужності, який перевершує значення, зазначені в технічній документації, в кілька разів. Якщо в майбутньому ви будете підключати ще деякі види електричного обладнання, то до сумарного коефіцієнта потужності додають ще приблизно 40% запасу.

Не забувайте про те, що потужність прямо впливає на продуктивність агрегату. Якщо вам потрібен генератор для побутового використання, то можете робити вибір на користь моделей з мінімальним рівнем потужності. Для забезпечення електроенергією великих об’єктів знадобиться агрегат з досить високим показником потужності, щоб він ефективно впорався зі своїми основними завданнями.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: