Як вибрати адвоката в Києві

В даній статті сформульований один з критеріїв – вибір адвоката з урахуванням його досвіду роботи в певному регіоні на прикладі міста Києва, що, можливо допоможе Вам у пошуку потрібних послуг адвоката. При цьому, метою даної статті ми не маємо градіровать юристів або вблагати їх професійну майстерність за регіональною ознакою, а лише прагнемо досліджувати питання чи впливає регіональна пренадлежность юриста на результати його роботи в іншому регіоні.

У цій статті, ми, спробуємо дати відповідь на питання “чи залежить успіх юриста, постійно практикуючого в певному регіоні, наприклад у м.Києві та Київській області від того, в якому регіоні він практикував раніше і чи є у нього досвід постійної роботи з тим або іншим регіональним судом? ” На наш погляд – так. Юристи та адвокати в основному практикують в тому чи іншому регіональному суді домагаються великих позитивних судових рішень на користь своїх клієнтів саме в тих судах. За рахунок чого це досягається розглянемо на прикладі роботи юристів в Київському регіоні. Яскравим прикладом цьому є АО Панькова и Вiсляєва.

Стаж роботи адвоката в Київському регіоні – один з показників стабільності в роботі з клієнтами і успішності практик в судах міста Києва та Київської області. Також як, наприклад, наявність значних практик юриста в Донбаському регіоні, дає, на наш погляд, такого юристу перевага перед юристами з іншого, наприклад, Львівського регіону. На думку багатьох юристів, позитивних результатів по судових справах у місцевих київських юристів більше ніж у регіональних, почали практикувати в Києві недавно, всього лише кілька років тому. На наш погляд цей критерій, серед інших потрібно враховувати при виборі адвоката в Києві і відповіді на питання «як знайти адвоката». Відразу, київським юристу буде складно представляти інтереси клієнтів, припустимо, в Криму або Дніпропетровську з урахуванням як сформована практика проведення процесу російською мовою так і інших особливостей регіонального судочинства. Щоб пересвідчитись в цьому, необхідно відвідати ресурс https://pankova-vislyaeva.kiev.ua/.

Побудова кар’єри і подальша практика суто в місті Києві та Київській області дає місцевим юристам безцінний досвід. Київські юристи та адвокати, практикуючі в м.Києві по багато років, досконально знають специфіку роботи кожного судового і правоохоронного органу в київському регіоні, інші особливості. На придбання такого безцінного досвіду потрібні десятиліття.

Що стосується побудови кар’єри – в Києві можливостей більше. Велика маса «Київських» юристів, на думку колег, в більшості своїй тимчасово переїхали до Києва з інших регіонів в надії на високі «київські» гонорари. Адже оплата праці регіональних юристів, дійсно, нижче столичної.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: