Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Як вибрати адвоката в Києві

 Стрічка новин

Як вибрати адвоката в Києві

Як вибрати адвоката в Києві
08 Листопада
21:28 2019

В даній статті сформульований один з критеріїв – вибір адвоката з урахуванням його досвіду роботи в певному регіоні на прикладі міста Києва, що, можливо допоможе Вам у пошуку потрібних послуг адвоката. При цьому, метою даної статті ми не маємо градіровать юристів або вблагати їх професійну майстерність за регіональною ознакою, а лише прагнемо досліджувати питання чи впливає регіональна пренадлежность юриста на результати його роботи в іншому регіоні.

У цій статті, ми, спробуємо дати відповідь на питання “чи залежить успіх юриста, постійно практикуючого в певному регіоні, наприклад у м.Києві та Київській області від того, в якому регіоні він практикував раніше і чи є у нього досвід постійної роботи з тим або іншим регіональним судом? ” На наш погляд – так. Юристи та адвокати в основному практикують в тому чи іншому регіональному суді домагаються великих позитивних судових рішень на користь своїх клієнтів саме в тих судах. За рахунок чого це досягається розглянемо на прикладі роботи юристів в Київському регіоні. Яскравим прикладом цьому є АО Панькова и Вiсляєва.

Стаж роботи адвоката в Київському регіоні – один з показників стабільності в роботі з клієнтами і успішності практик в судах міста Києва та Київської області. Також як, наприклад, наявність значних практик юриста в Донбаському регіоні, дає, на наш погляд, такого юристу перевага перед юристами з іншого, наприклад, Львівського регіону. На думку багатьох юристів, позитивних результатів по судових справах у місцевих київських юристів більше ніж у регіональних, почали практикувати в Києві недавно, всього лише кілька років тому. На наш погляд цей критерій, серед інших потрібно враховувати при виборі адвоката в Києві і відповіді на питання «як знайти адвоката». Відразу, київським юристу буде складно представляти інтереси клієнтів, припустимо, в Криму або Дніпропетровську з урахуванням як сформована практика проведення процесу російською мовою так і інших особливостей регіонального судочинства. Щоб пересвідчитись в цьому, необхідно відвідати ресурс https://pankova-vislyaeva.kiev.ua/.

Побудова кар’єри і подальша практика суто в місті Києві та Київській області дає місцевим юристам безцінний досвід. Київські юристи та адвокати, практикуючі в м.Києві по багато років, досконально знають специфіку роботи кожного судового і правоохоронного органу в київському регіоні, інші особливості. На придбання такого безцінного досвіду потрібні десятиліття.

Що стосується побудови кар’єри – в Києві можливостей більше. Велика маса «Київських» юристів, на думку колег, в більшості своїй тимчасово переїхали до Києва з інших регіонів в надії на високі «київські» гонорари. Адже оплата праці регіональних юристів, дійсно, нижче столичної.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: