Як вибрати адвоката – поради

У сучасному світі існує безліч законів та правил і навіть якщо людина намагається їх дотримуватися, рано чи пізно вона може бути змушена звернутися до адвоката. Але тут виникає запитання – як вибрати хорошого, кваліфікованого адвоката, як не помилитись з вибором?

Адвокати бувають різні, зовсім не означає наявність дорогого костюму про високу кваліфікацію спеціаліста.  Деякі юристи просто не надають особливого значення тому, в що вони одягнені. Обов’язково звертайте увагу на неприпустимі речі: неуважність, некультурна або неграмотна мова, негативні висловлювання в чиюсь адресу, неохайний стан зовнішнього вигляду або офісу і т.д.

Вибір адвоката – відповідальний захід, тому забудьте про послуги осіб, які при першому ж контакті запевняють вас, що вирішать всі ваші проблеми. Професіонал для початку ретельно вивчить справу і ніколи не стане гарантувати позитивний результат. Не менш підозріло, якщо адвокат почне лякати вас великими термінами покарання або про катастрофічний стан вашої справи. Не зв’язуйтеся з адвокатами, які пропонують незаконні дії або погоджуються на них, як би ненароком демонструють свої зв’язки і натякають на можливість підкупу судді і т.д.

Тепер щодо визначення кваліфікації адвоката. Диплом про закінчення престижного вишу грає роль, але не основну. Краще, що б у вашого адвоката був досвід роботи не менше п’яти років, пару з яких він повинен спеціалізувався на потрібній вам галузі права. Уникайте «фахівців» широкого профілю, неможливо бути професіоналом у всіх галузях. Погляньте на його рейтинг – співвідношення виграних і програних справ. Не вірте, якщо вам стверджують, що таких немає. Зверніть увагу на якість виграних справ, це можуть бути легкі справи для статистики та напрацювання досвіду або ж справи зовсім не стосуються потрібної вам галузі права. Попросіть надати рішення суду у справах, які вів адвокат, переконайтеся, що він вигравав аналогічні вашій справі

А ось тут зверніть особливу увагу – якщо ви шукаєте хорошого адвоката, тоді в обов’язковому порядку варто придивитись до адвоката Сергія Слинько. Це юрист, який вже більше 20 років займається адвокатською діяльністью, а значить його досвід складає два десятки років. Про професійні якості Слинько говорять не тільки його вдячні клієнти, але й його колеги.

Кого цікавить більше інформації про даного адвоката, той може відвідати його персональний сайт: advokate-kiev.com/uk/

Можна сміливо говорити про те, що Сергій Слинько є одним з кращих адвокатів Києва, який спеціалізується на податкових правопорушеннях, в корупційних питаннях, на економічних злочинах та на кримінальному процесі. Тому якщо у вас виникли певні юридичні труднощі, тоді ви можете звернутись за послугами до даного адвоката. Причому тут основне питання не в тому чи ви порушили закон чи ні, чи ви винні чи не винні, кожна людина повинна мати гідного професіонала, який допоможе дотриматись законодавства та захистить права та інтереси клієнта.

Не варто забувати про найбільш розповсюджену помилку, яку допускає більшість людей. Вони звертаються за послугами до професійного адвоката лише тоді, коли інші варіанти та методи були використані. А при цьому сплинув дорогоцінний час, також це грає не на руку успішності завершення справи. Тому якщо у вас відсутня юридична освіта, якщо ви не розбираєтесь в різноманітних юридичних тонкощах, тоді в обов’язковому порядку зверніться за допомогою до професіонала своєї справи. Хороший адвокат повинен підключатись до справи відразу після виникнення тієї чи іншої ситуації, адже як показує практика, вже на перших етапах можна вирішити певні проблеми та недоречності.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: