Владислав Криклій запропонував Казахстану перейти на систему обміну цифровими дозволами-

Цього тижня Міністр інфраструктури України Владислав Криклій перебуває з офіційним робочим візитом у Республіці Казахстан. У рамках цієї поїздки сьогодні, 9 листопада, відбулась зустріч Владислава Криклія із заступником Прем‘єр-міністра Казахстану Романом Скляром.

Головною темою для обговорення стало питання перспективи подальшого співробітництва між двома країнами у сфері транспортної інфраструктури та торгівлі.

Владислав Криклій зазначив, що основним спільним завданням для України та Казахстану є створення комфортних конкурентних маршрутів і умов для перевезення вантажів з метою стимулювання їх обсягів. Тому він запропонував казахстанській стороні перейти на систему обміну цифровими дозволами на міжнародні вантажні автоперевезення, що сприятиме значному посиленню цієї співпраці. Подібні пілотні проєкти Україна також планує впроваджувати і з Польщею. Разом з цим, Міністр підкреслив необхідність підвищення конкурентоспроможності коридору ТРАСЕКА через впровадження єдиного транзитного дозволу між країнами-учасницями проєкту.

Владислав Криклій повідомив про зацікавленість України у розвитку взаємовигідного українсько-казахстанського співробітництва у сфері торгівлі і транспорту та наголосив на важливості продовження роботи із залучення додаткового вантажопотоку в напрямку Китай – Казахстан – Азербайджан – Грузія – Україна – країни Європи з використанням морських портів Чорного і Каспійського морів.

У ході зустрічі Міністр ознайомив казахстанську сторону з ключовими проєктами та реформами, які наразі реалізує українське Міністерство, у тому числі щодо впровадження цифрових технологій, залучення інвестицій та укладення перших концесійних договорів. Користуючись нагодою, Владислав Криклій запросив представників казахстанського бізнесу до участі в масштабних українських проєктах.

Участь у зустрічі з української сторони також взяв перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович.

Міністерство інфраструктури України

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: