Владислав Криклій про впровадження Weigh Control System

Міністерство інфраструктури України розпочало доопрацювання і розширення функціоналу прототипу системи збору та накопичення даних із зон контролю габаритно-вагових комплексів.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Міністерство інфраструктури України у співпраці з Укртрансбезпекою та Галузевим центром цифровізації і кібербезпеки на завершальному етапі впровадження Weigh Control System – системи автоматичної фіксації порушень габаритно-вагових параметрів для вантажних транспортних засобів.

Станом на сьогодні, 12 листопада, фахівцями розпочато доопрацювання і розширення функціоналу прототипу системи збору та накопичення даних із зон контролю габаритно-вагових комплексів. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Ми на завершальному етапі впровадження Weigh Control System, що забезпечуватиме автоматичний збір даних з WiM, портів та стаціонарних ГВК, фотофіксацію відмови та розподіл надходжень від штрафів. Вже сьогодні система об’єднує стаціонарні вагові комплекси міст, вагові комплекси філій АМПУ, Морського торговельного порту «Южний» та стивідорних компаній, а також пілотні комплекси «Зважування у русі». Наразі триває під’єднання вагових комплексів Бердянського морського торговельного порту та Стивідорної компанії «Ольвія». Крім цього, розпочато процес під’єднання до системи у промисловій експлуатації майданчиків WIM», – зазначив очільник Міністерства.

Weigh Control System – це єдина система контролю зважування автотранспорту та аналізу руху на базі Центру обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки. Її впровадження передбачає автоматичну фіксацію перевантажених транспортних засобів та притягнення до відповідальності за перевищення габаритно-вагових норм, а також планування ремонту та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху.

Система об’єднує в собі Центр обробки даних (ЦОД ГВК), системи отримання інформації з комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі») Укртрансбезпеки, Укравтодору та інших утримувачів доріг, з мобільних та стаціонарних пунктів зважування автотранспорту, а також з вагових комплексів портів та стивідорних компаній. Додатково планується включити в дане рішення системи відеофіксації та метеостанції для повного контролю.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: