В Ужгороді відбудеться “Ukraine Open Cup 2017”

Ukraine Open Cup 2017 відбудеться 21-22 жовтня 2017 року у місті Ужгород.
Чемпіонат проводиться з метою розвитку і популяризації Таеквон-До в Україні, відбору та формування збірної команди України для участі у чемпіонатах Європи та світу, а також пропаганда здорового способу життя. Інформує Z-Group посиляючись на сторінку організатора у Фейсбуці.

1. Мета проведення змагань.

Ukraine open cup проводиться з метою:
розвитку і популяризації Таеквон-До в Україні
відбору та формування збірної команди України для участі у чемпіонатах Європи та світу
пропаганда здорового способу життя.

2. Час і місце проведення.

Ukraine open cup проводиться 21-22 жовтня 2017 року у місті Ужгород, вул. Занковецька 5 Спортивний комплекс “Юність”.

21.10.2017 р.
08.00-10.00 – мандатна комісія, реєстрація та зважування учасників
10.00-11.00 – реϵстрацiя cуддiв, суддiвський семiнар
11.00-18.30 – змагання серед кадетів, юніорів, дорослих
19.00-20.30 – урочисте відкриття, гала вечір
21.00 -22.00 – зібрання представників

22.10.2017 р.
09.00-19.00 – змагання серед молодших юнаків, та юнаків
18.00-19.00 – нагородження учасників

Організаційний комітет залишає за собою право змінити програму змагань або внести будь-які корективи за власним розсудом.

3. Керівництво по проведенню змагань.

Загальне керівництво організацією по проведенню змагань здійснює Всеукраїнський Союз Таеквон-До. Безпосереднє керівництво здійснює Закарпатський обласний осередок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, ГО “Розвиток таеквон-до Ужгород”.

Головний суддя змагань – Кузнецова Iрина Юрiϊвна (5дан).

4. Правила змагань і судді.

Змагання проводяться згідно з діючими правилам Міжнародної Федерації Таеквон-До з урахуванням поправок 2012 року, а саме:

Формальнi вправи (туль): спортсмени виконують один туль до фіналів і два туля у фіналі, якi назначають суддi.

Спарринг: нарахування балів, зауважень і попереджень відбудеться згідно з діючими правилами Міжнародної Федерації Таеквон-До. Спортсмен не може приймати участь у більшій чи нижчій ваговій категорії, ніж його справжня вага, та більшій чи нижчій віковій категорії, ніж його справжній вік.

Спеціальна техніка: спортсмен виконує одну примірку (не розгинаючи ноги) і одну спробу, повинен становитися у бойову стійку перед і після примірки або спроби. Під час примірки або спроби спортсмен не має торкатися станка.

Спортсмени зобов’язані мати всю необхідну екіпіровку: шолом, відповідного кольору згідно куту, капа, рукавички з відкритими долонями (або боксерські), бандаж для чоловіків, фути, які закривають п’яти.
Судді.

Команди, які мають у складі від 1 до 10 спортсменів, зобов’язані забезпечити 1 суддю (11 та більше спортсменів надають 2 суддів).

Обов’язкова форма одягу суддів на суддівському семінарі і змаганнях: біла сорочка, синій костюм, краватка, біле спортивне взуття.

Судді, що не приймають участі в суддівському семінарі, до змагань не допускаються.
Витрати на відрядження суддів (проїзд в обидва кінці, добові, харчування) несуть місцеві осередки. ВСТ покриває розміщення суддів (які пройшли щорічний суддівський семінар та не приймають участь у змаганнях як спортсмени). Також ВСТ забезпечує суддів обідом та матеріальною допомогою в дні змагань.

Команда, яка не забезпечить прибуття необхідної кількості суддів (з розрахунку 1 суддя на 10 спортсменів команди), сплачує додатковий внесок до ВСТ у розмірі 500 грн. та не має права висовувати претензії стосовно суддівства. На організаторів змагань покладається відповідальність по забезпеченню Ukraine open cup більшою часткою суддівського корпусу.

5. Склад команд і учасників змагань.

До участі у змаганнях допускаються команди обласних осередків ВСТ, а також партнери ВСТ: Федерація Чан Хун ИТФ, Федерація ГТФ України. Зокрема, спортсмени віком з 7 до 36 років, кваліфікацією не нижче 9 купа (білий пояс з жовтою рискою).
Індивідуальні змагання починаються за наявності для участі 2 (двох) і більше спортсменів.

6. Програма змагань.

Змагання проводяться з трьох видів програми: туль, спаринг, спеціальна техніка, у особистій першості по олімпійській системі – з вибуванням після першої поразки.

6.1. Формальні вправи /туль/.

Проводяться у вікових групах 7-8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-17, 18-36 років.
Спортсмени виконують один туль за призначенням суддів до фіналів і два туля, також за призначенням суддів, – у фіналі.

У вікових категоріях 9-10, 11-12 років. спортсмени будуть умовно подiленi на два дивiзiони: А та Б

6.2. Спаринг/массоги/.

Проводяться по затверджених суддівським корпусом ВСТ вагових та вікових категоріях, які відображені на сайті http://ukr.mytkditf.com/tournaments/

У вікових категоріях 9-10, 11-12 років спортсмени також подiленi на два дивiзiони: А та Б
Регламент бою у віковій категорії 7-8– два раунди по1,0 хвилини, 9-10, 11-12, 13-14 років – два раунди по1,5 хвилини, у 15-17, 18-36 років – два раунди по 2 хвилини.

Дивiзiон А—це спортсмени квалiфiкацiйного рiвня з 6 купа (зелени пояс) і вище, дивiзiон Б—це спортсмени, квалiфiкацiйний рiвень яких—7 куп (жовтий пояс с зеленою рискою) і нижче.

Якщо спортсменів, кваліфікація яких відповідає конкретному дивізіону, менш ніж 2 особи, то фактичного розподілу на дивізіони не відбудеться.

Спеціальна техніка.

Проводиться у всіх вікових категоріях без розподілу спортсменів на дивізіони. Спортсмени мають виконати два удари: Твіміо Нопі Апча Бусігі та Твіміо Нопі Йопча Чиругі.

Вік 7-8 років 9-10 років 11-12 років 13-14 років юниоры дорослі
чол жін чол жін чол жін
Твіміо Нопі Апча Бусігі 1,60 1,70 1,80 2,10 2,00 2,50 2,10 2,60 2,20
Твіміо Нопі Йопча Чиругі 0,70 0,80 0,90 1,10 1,00 1,20 1,10 1,30 1,10

7.Захисне спорядження та одяг учасників.

Кожен учасник повинен мати уніформу з Таеквон-До (“добок”) встановленого зразка.

Учасники, оголошені на спаринг, повинні бути забезпечені необхідним спорядженням:
Захисне спорядження на руках (рукавички)
Захисне спорядження на стопах (фути).
Захисний бандаж (одягається під брюки).
Захисний шолом (червоного або синього кольору, згідно куту).
Капа (прозора).

Учасники за бажанням можуть мати наступне спорядження:

Протектор на грудях (для жінок під добок).

Щитки на гомілці.

У випадку, якщо спорядження спортсмена не відповідає вимогам, він має для усунення порушення 3( три) хвилини, по закінченню яких учасник дискваліфікується.

При порушенні кожного з перерахованих вище пунктів спортсмен-учасник не буде допущений до змагань.

Тренер-представник, який виводить спортсмена на змагання має бути одягнений в спортивний костюм та спортивне взуття (верхній одяг або добок неприйнятний), також він повинен мати рушник та воду.

8. Умови прийому, фінансування.

Усі витрати, пов’язані з проведенням змагань, покриваються за рахунок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Витрати на відрядження учасників змагань (проїзд в обидва кінці, добові, харчування, розміщення) несуть місцеві осередки, які відряджають спортсменів.

УВАГА!!! Якщо спортсмен не зміг, по будь-яким причинам, прийняти участь у змаганнях і не був видалений зі списків учасників до закриття реєстрації, то представник команди зобов’язаний внести за спортсмена стартовий внесок.

9. Нагородження.

Спортсмени, що посіли призові місця, нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.

10. Підготовка спортивних споруд.

Підготовка спортивних споруд здійснюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 2025 від 18 грудня 1998 р. « Про порядок підготовки спортивних споруд і інших спеціально відповідних місць для проведення масових спортивних і культурно-видовищних заходів» та змін до Постанови № 1130 від 5 грудня 2012 р.

11. Заяви.

До змагань допускаються спортсмени в своїх вагових та вікових категоріях, що мають наступні документи:

Заявку на участь, завірену печаткою організації фізкультурно-лікувальною установи з допуском кожного спортсмена (біля прізвища спортсмена повинні стояти печатка і підпис лікаря, який видав допуск спортсменові). Дата заявки повинна бути поставлена не раніше, ніж за 3 дні до проведення змагань.

Членський квиток ВСТ.

Страховий поліс від нещасного випадку.
Посвідчення особи спортсмена (паспорт або свідоцтво про народження).

Важливо! Заявка спортсменів відбудеться за наступним протоколом. Кожен регіон має зареєструвати учасників на сайті: http://ukr.mytkditf.com/tournaments/ до 19.10.2017 р. реєстрація закртється 19.10.2017 о 23.59.

Заявки на папері з медичним дозволом та мокрими печатками будуть прийматися безпосередньо на мандатній комісії і зважуванні. В заявці необхідно вказувати вагову категорію спортсмена, а не його вагу!

Заявки без медичного дозволу прийматися не будуть!

Усі вищезгадані документи повинні бути представлені мандатній комісії під час зважування. У разі відсутності у спортсменів одного з перерахованих документів, спортсмени до змагань не допускаються.

Примітка: Відповідальність за стан здоров’я спортсмена-участника несе керівництво команди, за яку спортсмен виступає.

12.Пред’явлення протестів.

Протести подаються впродовж 3 (трьох) хвилин після закінчення спірного поєдинку спортсмена. Протест подається головному судді змагань тренером команди на бланку встановленого зразка. Протести від команд, які не були присутні на раді представників команд або не представили своїх суддів, не приймаються.

Добродійний внесок за участь у змаганнях 300 грн. за два види програми (туль, спаринг), якщо спортсмен заявляється по спеціальній техніці, то за нього треба додати внесок у розмірі 50 грн.

Програма:
21.10.2017 р.
08.00-10.00 – мандатна комісія, реєстрація та зважування учасників
10.00-11.00 – реϵстрацiя cуддiв, суддiвський семiнар
11.00-18.30 – змагання серед кадетів, юніорів, дорослих
19.00-20.30 – урочисте відкриття, гала вечір
21.00 -22.00 – зібрання представників

22.10.2017 р.
09.00-19.00 – змагання серед молодших юнаків, та юнаків
18.00-19.00 – нагородження учасників

Адреса:
м.Ужгород, вул..Занковецька, 5 Спортивний комплекс «Юність».

Контакти: Довідки за телефонами:
(050) 01-77-455 – організатор змагань Королович Владислав Олегович
(066) 08-28-028 – головний суддя змагань Кузнецова Iрина Юрiϊвна
(050) 43-88-777 – організаційний комітет Соловей Олег Ярославович

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: