В райдержадміністрації говорили про електронні закупівлі

Сьогодні, 7 серпня, у малому залі райдержадміністрації проведено семінар-нараду для розпорядників бюджетних коштів різних рівнів. Участь у нараді прийняли спеціалісти відділу економічного розвитку і торгівлі, які віддають питаннями про публічні закупівлі, представники бюджетних установ та окремих сільських громад.

Відкрила семінар начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Ковач. Захід проведено з метою забезпечення в районі ефективного впровадження реформ та удосконалення системи електронних закупівель, серед суб’єктів господарської діяльності та бюджетних установ району, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, який вступив в дію ще з минулого року.

Наталія Михайлівна ознайомила суб’єктів господарювання про можливості системи електронних закупівель “Prozzoro”. Учасникам семінару було презентовано електронні торговельні майданчики “Prozzoro”, які вже на сьогоднішній день надають доступ до системи детально описано чіткий алгоритм дій, необхідних для використання системи електронних державних закупівель.

Присутні отримали чимало корисної інформації, та загалом підтримали необхідність введення та використання системи електронних державних закупівель “Prozzoro”, яка може ефективно забезпечити відкритість та прозорість торгів, простоту їх оскарження, а також запобігти корупції в сфері державних закупівель.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Довідково:

Система “ProZorro” створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців, метою якої є прозоре і ефективне витрачання державних коштів, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.

З 1 серпня 2016 року в Україні завершено повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему “ProZorro”. З квітня всі свої надпорогові тендери (від 200 тис. для товарів і послуг і від 1,5 млн грн – для робіт) перевели центральні органи влади, великі державні підприємства і природні монополісти. А тепер використовувати “ProZorro” зобов’язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства й інші організації, які використовують кошти платників податків.

Іршавська РДА

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: