В Іршаві забезпечують комфортний проїзд

Дороги — це життєдайні артерії, які повинні бути завжди в доброму стані. Вони є візитною карткою кожного міста. До кожного будинку повинна бути хороша дорога. Це сприяє покращенню туристичного та економічного іміджу як  у місті так і в державі загалом.

Саме тому в Іршаві ведеться системна робота з прокладанням асфальту на бічних вулицях. На даний час роботи проходять на вулиці Максима Рильського.

До ремонту дорога мінялася з кожною зміною погоди – у спеку пилюка здіймалася, під час дощу калюжі не давали проходу, а зимою взагалі на вулиці утворювався лід, який не давав можливості безпечного пересування.

Працівниками СПМК-23 напередодні було зроблено якісну підготовку основи майбутнього асфальтового покриття, а після того за допомогою асфальтоукладника було прокладено і сам асфальт.

Зі слів директора ТОВ СПМК-23 Дешка О. О.  на вулиці будуть відсипані узбіччя та встановлені обмежувачі швидкості, які зважаючи на крутизну схилу будуть виконувати і функцію відведення води з гори в стічні канави.

Завершення даного об’єкту забезпечує комфортний проїзд по вулицях Максима Рильського – Молодіжна – Ярова.

Нова рівна дорога вже радує жителів даної вулиці та мікрорайону “Газовики”, хоча вони висловлюють побажання проводити більше таких робіт і в коротші терміни.

Іршавська міська рада.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: