В Іршаві вирішували що робити з МАФами та білбордами

Минулого тижня у міськраді засідала комісія, яка вивчала законність встановлення мафів, білбордів та сітілайтів на території міста. Ініціаторами перевірки законності встановлення МАФів та білбордів виступили депутати Іршавської міської ради від політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” Віталій Собко та політичної партії “Наш Край” Юрій Примич. Повідомляють у Іршавській міській раді.

Раніше, комісією було виявлено 14 МАФів,  38 білбордів та 29 сітілайтів. Як і очікувалось, більшість підприємців не мають жодних дозвільних документів на встановлення конструкцій.

Було прийнято рішення утворити тимчасову контрольну комісію, адже та комісія яка наразі діє, має тільки право дорадчого голосу. Тимчасова контрольна комісія матиме ширші права, і може виносити рішення обов’язкові до виконання.
Основними завданнями комісії запропоновано вважати:
– розробку та винесення на розгляд сесії міської ради Порядку розміщення МАФів на території ОТГ;
– приведення до вимог чинного законодавства розміщення існуючих МАФів на території ОТГ.
На комісії були присутні заступник міського голови Олександр Куртинець, секретар міськради Михайло Рацин, депутати: Собко Віталій, Віктор Товстий, Юрій Примич, Іван Попович, головний спеціаліст відділу архітектури і будівництва міської ради Марина Попдякуник.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: