В Іршаві відбулася нарада із земельними та архітектурними проектантами

У середу, 13 вересня, відбулася робоча  нарада, на якій розглянули питання розробки проектів землеустрою та детальних планів території. Провів нараду начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Штумф. Про це повідомляє Іршавська РДА.
Участь у засіданні також прийняли  суб’єкти господарювання у сфері розроблення проектної документації, начальник Іршавського відділу держгеокадастру Василь Терпай, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації  Катерина Попович, завідувач сектору інфраструктури, ЖКГ та будівництва відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Марина Попдякуник.
Учасники зібрання  обговорювали порядок розроблення детальних планів території у межах та за межами населеного пункту, вимоги до розробки текстової та графічної частини детального плану, типові помилки які допускаються під час розроблення відповідної документації.
Начальник відділу містобудування та архітектури РДА Володимир Штумф повідомив, що найбільш частіше допускається помилка під час визначення замовника проекту, тому повторно наголосив на деяких визначеннях термінів, які вживаються відповідно до чинних  Законів України, зокрема Законі України «Про регулювання містобудівною діяльністю» визначено:
детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території;
  • замовник – фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву;
  • містобудівна документація – затверджені текстові та графічні матеріали з питань регулювання планування, забудови та іншого використання територій;
  • територія – частина земної поверхні з повітряним простором та розташованими під нею надрами у визначених межах (кордонах), що має певне географічне положення, природні та створені в результаті діяльності людей умови і ресурси.

Також на нараді обговорювали помилки, які часто допускають виконавці проектів під час розробки землевпорядної документації, а саме проектів землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки, порядок виправлення допущених помилок.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: