В Іршаві провели конференцію освітян району

Учора, 29 серпня, у районному будинку культури відбулася щорічна серпнева конференція освітян Іршавського району. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу освіти РДА Єлізавета Яцканич,   голови сільських рад, директори шкіл, вчителі та інші. Про це повідомляє Іршавська РДА.
Насамперед керівники району нагородили грамотами тапреміями учнів за успіхи у навчанні, а також учителів та наукових керівників, котрі зуміли не тільки віднайти талановиту дитину, а й допомогти їй повірити в свої здібності.
Згодом присутні вшанували учасників Великої вітчизняної війни та померлих на Майдані та в зоні АТО поклавши квіти до пам’ятника воїнам визволителям.
Після чого начальник відділу освіти Єлізавета Яцканич виступила з доповіддю “Підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік”, де підвела підсумки за минулий навчальний рік та розповіла  про перспективні плани роботи на новий навчальний рік.
Єлізавета Михайлівна зазначила, що на сьогодні в районі функціонує 68 освітніх установ. Протягом навчального  2016-2017 року проведено ряд організаційних заходів з метою якісної підготовки учнів 9-11 класів до моніторингу, ДПА та ЗНО -2017.  У районі створені умови для надання якісних освітніх послуг незалежно від місця проживання та форми навчання дітей.
Щодо пріоритетних питань, над якими буде працювати район у 2017-2018 навчальному році, то начальник відділу освіти виділила такі: перехід навчальних закладів на навчання в одну зміну; продовження роботи програми енергоефективності та енергозбереження; наповнюваність фізичних, біологічних, хімічних кабінетів відповідними реактивами, технічним обладнанням, меблями; забезпечення освітніх установ району спортивним інвентарем, проведення ремонтів спортивних залів, доведення до стандартів відкритих спортивних майданчиків, уведення в штат шкіл, де більше як 400 учнів, посади медпрацівника; оновлення і придбання твердого і м’якого інвентарю в освітніх установах району (парти, стільці, стінки, дошки); на сьогодні гостро стоїть питання про заміну застарілої (понад 5 років) комп’ютерної техніки, яка не дає можливості використовувати сучасні ППЗ у навчальному процесі.
На завершення конференції до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олександр Горін та голова районної ради Віктор Симканинець.
Підводячи підсумки Олександр Васильович подякував усім освітянам за їхню працю, привітав всіх із новим навчальним роком та побажав досягти ще кращих результатів у їхній нелегкій роботі.
Опісля було оголошено рішення колегії про присвоєння премії ім. Августина Волошина завідувачу Ільницького ДНЗ №1  Надії Петрівні Сочка.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: