В Іршаві проведено нараду по виготовленні схеми санітарної очистки тереторій

Учора, 11 жовтня, проведено робочу нараду щодо виготовлення схем санітарної очистки територій населених пунктів. Участь у роботі наради прийняли начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Володимир Штумф, Довжанський сільський голова Віктор Симканич, Ільницький сільський голова Василь Павлище, представники комунальної організації “Агенція місцевого розвитку Іршавщини” Іршавської районної ради Михайло Мельникович та Іван Боднар, головний спеціаліст Іршавського районного відділу Держспоживслужби головного управління у Закарпатській області Василь Пукман та представниця Білківської сільської ради. Про це повідомляє Іршавська РДА. 
Начальник відділу містобудування та архітектури РДА Володимир Штумф довів до відома, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України видано наказ від 23.03.2017 №57 “Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2017 року №505/30373, яким визначено єдині вимоги до порядку розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів.
Присутні обговорили склад і зміст схеми санітарного очищення населеного пункту (ДБН Б.2.2-6:2013), основні вимоги до текстових та графічних матеріалів, послідовність виконання.
Розроблення Схеми здійснюється за такими етапами:
  1. Прийняття рішення про розроблення Схеми;
  2. Складання завдання на розроблення Схеми згідно з ДБН Б.2.2-6:2013;
  3. Формування вихідних даних на розроблення Схеми згідно з ДБН Б.2.2-6:2013;
  4. Розроблення Схеми у складі текстових і графічних матеріалів згідно з ДБН Б.2.2-6:2013.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: