Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

В Іршаві пройшла перша повноцінна екскурсія містом

 Стрічка новин

В Іршаві пройшла перша повноцінна екскурсія містом

В Іршаві пройшла перша повноцінна екскурсія містом
06 Жовтня
14:46 2017

Таку ідею  нещодавно запропонував міському голові професор Федір Шандор. Як і було обговорено, в день святкування Дня міста, першу неділю жовтня, було проведено екскурсію визначними місцями Іршави. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

Всіх охочих Федір Федорович радо вітав біля сонячного годинника. Розпочалась екскурсія з короткого ознайомлення з містом, походження назви Іршава, потім всі перейшли до найбільшого в Україні кованого герба міста.

Варто зазначити, що Іршавський герб один з двох Гербів Західної України, на якому не змінили оригінальний вигляд. Символи на гербі вказують на те, що Іршава мала вагомий статус у давні часи, мала прихильність корони, торгувала рибою та мала можливість торгувати деревиною.

Найцікавіше було у сквері Ілошво де  поховані три нащадки засновників міста. Федір Шандор детальніше розповів про розвиток Іршави у різні періоди від заснування і до набуття Іршавою статусу міста.

Було запропоновано, що екскурсії раз на місяць проводитиме директор Іршавського краєзнавчого музею Андрій Світлинець. Детальніше про екскурсії будемо повідомляти додатково.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: