У трьох комерційних радіостанцій Закарпаття з’явився новий співвласник

Три комерційні радіостанції Закарпатської області – “Світ FM”, “Закарпаття-FM” та “Версія-FM” – змінили структуру власності. Про це повідомляє інтернет-видання “Детектор Медіа”.

Про це регіональному представнику ІМІ стало відомо з даних Єдиного державного реєстру Мін’юсту.

“Радіо Світ FM” зареєстровано як ТОВ “Радіомовна Компанія-“Громадське Мовлення”. За інформацією Аналітичної платформи YouControl, новим співзасновником ТОВ стала компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О з реєстрацією у Празі. Її частка у статутному фонді – 34% (73 948 грн).

Кінцевий бенефіціарний власник – громадянин Яцківський Вадим Ігорович, відомий також як депутат Ужгородської міської ради 2010-2015 років від партії “Фронт Змін”.

Співзасновниками залишилися із приблизно однаковими частками Марина Петьовка (дружина народного депутата України, члена групи “Воля народу”) та Володимир Шубець (керівник цієї компанії і директор телеканалу “М-студіо”).

“Закарпаття-FM” функціонує як ТОВ “Культурно-мистецький центр “Барви”. За даними Аналітичної платформи YouControl, його новими співзасновниками є та ж таки компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О (частка – 34%) і громадянка Бровді Людмила Миколаївна (частка – 6%). Кінцевий бенефіціарний власник – Вадим Яцківський, співзасновники із частками 34% та 26% – Марина Петьовка та Володимир Шубець.

Компанія СОРЕЛ КОМОДІТІС С.Р.О, за інформацією YouControl, віднедавна співзасновник (частка – 30%) і малого приватного підприємства «Версія плюс», яке функціонує як радіо “Версія-FM”. Кінцевий бенефіціарний власник – Вадим Яцківський, частками володіють Марина Петьовка (30%), Володимир Шубець (10%) та керівник компанії Микола Романюк (30%).

Усі три радіостанції працюють у музично-розважальному форматі, однак у їх ефірі є і короткі інформаційні випуски, йдеться у повідомленні.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: