Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

У с. Мала Уголька відбувся семінар-екскурсія працівників культури

 Стрічка новин

У с. Мала Уголька відбувся семінар-екскурсія працівників культури

У с. Мала Уголька відбувся семінар-екскурсія працівників культури
27 Липня
12:02 2017

У вівторок, 25 липня, у с. Мала Уголька відбувся виїзний районний семінар-екскурсія клубних, бібліотечних та музейних працівників на тему: “Туристично-краєзнавча робота закладів культури району”. У роботі семінару взяли участь начальник відділу культури Гудак В.А. та головний спеціаліст відділу культури Магула О.В.

Працівники культури розпочали семінар з ознайомлення із закладом культури, який має статус “бібліотека-клуб” де їх привітала зав.бібліотекою Штець Надія Юріївна, а потім відвідали Малоугольківський монастир, ознайомилися з історією виникнення монастиря та біографічними даними його засновника Іова Угольського.

Продовжили роботу у Карпатському біосферному заповіднику де провели теоретичну частину семінару. З планом роботи присутніх ознайомила Н.Сасин-директор районного методичного центру і для відкриття семінару надала слово начальнику відділу культури Гудаку Василю Антоновичу.

Для клубних та бібліотечних працівників надано консультації на теми:
“Форми туристично-краєзнавчої роботи закладів культури району” –
Сасин Н.Й.- директор РМЦ;
“Бібліотечне краєзнавство як ресурс розвитку туризму”
– Сасин А.В.- провідний бібліотекар ЦДБ;
“Краєзнавча робота в бібліотеках як дійовий засіб розвитку туристичного потенціалу Тячівщини”.
– Ключкей І.С. – директор ЦБС

У ході обговорення і обміну досвідом роботи виступили Марія Немеш – зав.бібліотекою с.Колодно, Надія Костяк – зав.бібліотекою смт. Усть-Чорна, Олена Немеш – зав.клубом с.Угля, Аліна Новаленко – зав.бібліотекою смт.Тересва.

Про напрями розвитку етнографічних музеїв району с. Калина, Велика Уголька, Нижня Апша по роботі з туристами розповіли завідувач музею “Калина” – Юрій Куцин, зав.клубом с. Велика Уголька – Марія Угляй, зав. бібліотекою с.Нижня Апша – Олена Ботош, яка на завершення своєї розповіді про музей румунського регіону заспівала релігійну пісню.

Підвівши підсумки навчання культурно-освітні працівники вирішили поповнити новими матеріалами тематичні папки з історії сіл та поновити експонати краєзнавчих куточків закладів культури, і зробити ескіз календаря “Мистецька Тячівщина”.

На завершення роботи семінару клубно-бібліотечні працівники Углянського куща та с.Чумальово показали уривок з фольклорного дійства “Вечорниці”. Музичний супровід коломийок звучав у виконанні Тиберія Мельника (м.Тячів) та художнього керівника будинку культури с.Красна – Михайла Сойми.

Exif_JPEG_420

Відділ культури Тячівської РДА

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: