У Іршавській міськраді провели позачергову сесію

На засідання з’явилось 18 депутатів з 26. Також на сесію завітали голова районної ради Віктор Симканинець, начальник Іршавського управління Хустського відділення поліції Мирон Черничко, представник Іршавського відділення Хустської місцевої прокуратури Михайло Косюк та новообрані старости сіл Лоза та Собатино. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

Серед важливих питань, які було винесено на сесію були “Про затвердження ліквідаційного балансу по ліквідації юридичної особи – Лозянської сільської ради”, Внесення змін до бюджету сільської, міської рад, обраних територіальною громадою у 2017 році, що включатиме показники бюджетів відповідних територіальних громад, що об’єдналися, про втрату чинності рішення про бюджети відповідних територіальних громад, що об’єдналися.

З роз’ясненням бюджетних питань перед присутніми виступила головний бухгалтер Білей М.В.. Депутати одноголосно підтримали всі рішення, адже все було погоджено попередньо на розширеному засіданні бюджетної комісії де заслухали питання стосовно бюджетного балансу головного бухгалтера Лозянської сільської ради Худанич Л. І. та головного бухгалтера  Іршавської міської ради Білей М. В..

Одним з важливих питань на  порядку денному стала присяга новообраних старост. Голова міської виборчої комісії Іршавської об’єднаної територіальноїгромади Діана Коростіль зачитала рішення вибочої комісії згідно якого старостами було визнано: село Лоза – Боршоша Миколу Івановича, село Собатин – Баника Антона Михайловича.

На завершення сесії виступив Віктор Андрійович Симканинець з вітальними словами на адресу Іршавської ОТГ. Та висловив сподівання, що з такою хорошою командою обов’язково все буде добре, і інші села району візьмуть приклад з Іршави, та почнуть об’єднання.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: