У Іршаві відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Учора, 17 серпня, відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Іршавській райдержадміністрації. Засідання провів  заступник голови РДА Іван Мошкола. Про це повідомляє Іршавська РДА.
На розгляд комісії було винесено питання, що безпосередньо підлягають компетенції служби у справах дітей.
В ході роботи, членами комісії було розглянуто наступні питання:доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав мешканця с. Білки стосовно його малолітнього сина, доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав жителя м. Іршава стосовно його малолітніх дітей, щодо визначення мешканцю м. Іршава способу участі у вихованні його малолітнього сина, щодо визначення жителю с. Кушниця способу участі у вихованні його малолітнього сина, стан виконання батьківських обов’язків  мешканцями с. Білки стосовно малолітніх дітей та стан виконання батьківських обов’язків  жителькою с. Бронька стосовно її малолітніх дітей.
Також розглянули такі питання: надання дозволу на здійснення правочину (продажу) стосовно нерухомого майна громадянці мешканці с. Ільниця, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянину жителю м. Іршава, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянину мешканцю с. Ільниця, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянці жительці с. Ільниця, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянці мешканці с. Заріччя, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянину мешканцю с. Великий Раковець, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянину із с. Брід, надання дозволу на здійснення правочину (дарування) мешканці із м. Ужгород стосовно нерухомого майна перебуваючого в спільній сумісній власності громадян із м. Іршава, та надання дозволу на здійснення правочину (дарування) стосовно нерухомого майна громадянці  із с. Сільце.
Питання порядку денного детально вивчені  працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: