У Іршаві почали перевірку законності встановлення МАФів

Днями у міськраді засідала комісія, по упорядкуванню розміщення на території міської ради тимчасових конструкцій. 

Комісія розпочала роботу з визначення наявності, зовнішнього вигляду та законності розміщення на території об’єднаної територіальної громади тимчасових конструкцій – малих архітектурних форм (МАФ), що використовуються фізичними особами – підприємцями для надання послуг, господарської діяльності, торгівлі тощо та стану оплати вказаними підприємцями до міського бюджету плати за використані земельні ділянки, – повідомляють у міськраді.

Також додають, що комісією нараховано 14 МАФів,  38 білбордів та 29 сітілайтів.

Наступним кроком стане вивчення документації та перевірка наявності договорів оренди. Далі питання виноситимуть на розгляд адміністративної комісії.

У ініціаторів такої роботи, іршавської районноїорганізації політичної партії “Об’єднання САМОПОМІЧ” додають:

Виявляється, в Іршаві працює купа МАФів без офіційних дозволів, хаотично і без таких же дозволів встановлено велику кількість біг-бордів та сіті-лайтів. Нам постійно говорять, що бізнес платить податки в бюджет міста, наповнює його.Але, коли торкнутися питання глибше-бачимо тільки наповнення власних кишень, самоуправство і вседозволеність. Добре, що ця проблема починає турбувати і міську раду, яка видала розпорядження щодо утворення і роботи комісії, котра має розставити всі крапки в цьому питанні.До комісії увійшов депутат від Самопомочі Віталій Собко, який з працівниками міської ради здійснив об’їзд міста для того, щоб скласти перелік встановлених споруд і з’ясувати законність їх розміщення. Не всі депутати мають бажання брати участь у таких комісіях адже відстоюючи інтереси громади мимоволі стаєш ворогом, бо порушуєш чиїсь фінансові інтереси. Депутат у своїй роботі має забути про особисте і працювати для людей, які його обрали, тим більше коли іде мова про наповнення бюджету міста.” – повідомляють на своїй офіційній сторінці у соцмережі фейсбук.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: