У Берегівській РДА провели підсумки розвитку освіти в районі

Учора, 19 липня, заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба провів нараду щодо підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016/17 навчального року та завдання на 2017/18 навчальний рік. Інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту – Дьенді Шімон:

“Станом на 1 червня 2017 року збережена мережа дошкільних навчальних закладів. На території району функціонують 36 дошкільних навчальних закладів різних типів. Кількість дітей у ДНЗ – 1799, з них: 268 – віком від 1 до 3 років, 1491- 3 і старші (67,8% охоплення дошкільною освітою).

У районі функціонують такі типи шкіл:
ЗОШ І ступеня – 6, ЗОШ І-ІІ ст. – 19, ЗОШ І-ІІІ ст. -10, навчально-виховних комплексів – 5.

У районі також функціонує Яношівський ліцей сільськогосподарського профілю з наданням професійної підготовки, Берегівська угорська гімназія, а для дітей, які потребують допомоги і реабілітації – Берегівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей з гуманітарним та природничим профілем с.Великі Береги (приватний ліцей).

За період з 1 вересня 2016 року по 31 травня 2017 року були проведені такі капітальні роботи:

Реконструкція котельні Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ст. – 873861,00 грн.

Капітальний ремонт даху Косоньської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 400600,00 грн.

Влаштування спортивного майданчика із штучним покриттям на території Берегівської угорської гімназії на суму – 213 990,00 грн.

Капітальний ремонт по енергозбереженню (заміна вікон та дверей) у Батівській ЗОШ І-ІІІ ст. на

суму – 880 003,00 грн. за рахунок коштів іншої субвенції (Батівської сільської ради).
Реконструкція котельні Мужіївської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму – 760 758,00 грн.
Капітальний ремонт із заміною вікон та дверей Квасівської ЗОШ І –ІІ ст. на суму 175 тис. грн.;

Завершено реконструкцію котелень Мужіївської ЗОШ, Великоберезької ЗОШ та Гатянської ЗОШ у сумі 123 тис. грн.

Замінено вікна актового залу Бенянського НВК (59, 8 тис. грн);

У 2017 році на капітальний ремонт з енергозбереження було виділено коштів у сумі 173 000 грн. на ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Батьово, а також 200 000 грн. на ЗОШ-сад смт. Батьово..

За кошти освітньої субвенції придбано котли для Свободянської, Гатянської, Яношівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бадалівської, Дийдянської, Оросіївської ЗОШ І-ІІ ст.

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді в загальноосвітніх навчальних закладах Берегівського району протягом жовтня 2016 – по лютий 2017 року пройшли шкільні, районні, обласні етапи Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 184 учні. Шестеро учнів загальноосвітніх закладів Берегівського району брали участь у IV етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, двоє з них стали переможцями на цьому етапі”.

Варто зауважити, що завдяки районній програмі “Робота з обдарованими учнями на 2016-2020 року” переможці всіх етапів олімпіад – тобто обдаровані й талановиті учні, а також їх учителі отримують грошові винагороди. Це є стимулом для учнів, щоб досягати кращих результатів у навчанні.

Прес-центр РДА

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: