Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Системи відеонагляду

 Стрічка новин

Системи відеонагляду

Системи відеонагляду
30 Грудня
20:07 2019

Забезпечення безпеки – необхідна умова успішного бізнесу і роботи не тільки для великих виробничих об’єднань, фінансових установ, торгових і ділових комплексів, а й для підприємств малого бізнесу. Завдання запобігання різних загроз, охорони і контролю обстановки однакові актуальні і для об’єктів, що займають невеликі площі, для яких характерно невелика кількість співробітників або відвідувачів. Сама наявність системи відеоспостереження, які зображені за посиланням: https://nadzor.ua/videonablyudenie/aksessuary-dla-videonabludenia часто здатна запобігти злочинам.

Не потрібно думати, що установка систем відеоконтролю – параноя в чистому вигляді. У багатьох великих транснаціональних корпораціях постійний контроль діяльності співробітників за допомогою відеокамер вважається нормою. Причина повсюдного впровадження систем стеження полягає в тому, що в умовах посилення конкуренції керівництво кожного підприємства прагне підвищити ефективність свого бізнесу шляхом мінімізації можливих втрат (крадіжки, махінації, витік інформації і т.п.) Ця мета легко досягається за допомогою безперервного автоматизованого контролю за всім , що відбувається в робочих приміщеннях фірми.

Крім виконання своєї основної функції – реєстрації відеозображення, цифрові системи відеоспостереження відкривають перед користувачем масу можливостей:

  • запис за розкладом;
  • сортування архіву по камері, дату і час, детектування руху;
  • можливість створення шаблонів для виведення на монітор будь-якої кількості камер;
  • журнал подій, сповіщення про тривожний подію звуковим повідомленням і по електронній пошті;
  • функція “Антитерор” – детектор залишених предметів;
  • багаторівневий доступ користувачів до програми;
  • системи розпізнавання автомобільних номерів тощо.

Окремо варто відзначити таку можливість як віддалений доступ до відеосервери по локальній мережі та Інтернет. Ця технологія дозволяє, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, контролювати не тільки поточну ситуацію на об’єкті, а й переглядати архівні відеозаписи.

У разі, коли необхідно оснастити відеоспостереженням велике підприємство або територіально розкидану мережу філій, оптимальним рішенням стане використання технологій IP-відеоспостереження. Це новий напрямок цифрового відеоспостереження дає можливість будувати розподілені системи на необмежених за розмірами і віддаленості територіях без втрат в якості відеозображення при передачі на великі відстані. Для організації мережевого відеоспостереження можна використовувати звичайні аналогові відеокамери, до яких підключаються спеціальні IP-відеоконвертери, які здійснюють оцифровку аналогового відеосигналу, їх компресію і подальшу передачу по мережі.

Хотілося відзначити той факт, що IP-відеоспостереження привабливо ще й своєю економічністю за рахунок використання вже існуючої інфраструктури і мінімальних витратах на монтаж!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: