Системи відеонагляду

Забезпечення безпеки – необхідна умова успішного бізнесу і роботи не тільки для великих виробничих об’єднань, фінансових установ, торгових і ділових комплексів, а й для підприємств малого бізнесу. Завдання запобігання різних загроз, охорони і контролю обстановки однакові актуальні і для об’єктів, що займають невеликі площі, для яких характерно невелика кількість співробітників або відвідувачів. Сама наявність системи відеоспостереження, які зображені за посиланням: https://nadzor.ua/videonablyudenie/aksessuary-dla-videonabludenia часто здатна запобігти злочинам.

Не потрібно думати, що установка систем відеоконтролю – параноя в чистому вигляді. У багатьох великих транснаціональних корпораціях постійний контроль діяльності співробітників за допомогою відеокамер вважається нормою. Причина повсюдного впровадження систем стеження полягає в тому, що в умовах посилення конкуренції керівництво кожного підприємства прагне підвищити ефективність свого бізнесу шляхом мінімізації можливих втрат (крадіжки, махінації, витік інформації і т.п.) Ця мета легко досягається за допомогою безперервного автоматизованого контролю за всім , що відбувається в робочих приміщеннях фірми.

Крім виконання своєї основної функції – реєстрації відеозображення, цифрові системи відеоспостереження відкривають перед користувачем масу можливостей:

  • запис за розкладом;
  • сортування архіву по камері, дату і час, детектування руху;
  • можливість створення шаблонів для виведення на монітор будь-якої кількості камер;
  • журнал подій, сповіщення про тривожний подію звуковим повідомленням і по електронній пошті;
  • функція “Антитерор” – детектор залишених предметів;
  • багаторівневий доступ користувачів до програми;
  • системи розпізнавання автомобільних номерів тощо.

Окремо варто відзначити таку можливість як віддалений доступ до відеосервери по локальній мережі та Інтернет. Ця технологія дозволяє, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, контролювати не тільки поточну ситуацію на об’єкті, а й переглядати архівні відеозаписи.

У разі, коли необхідно оснастити відеоспостереженням велике підприємство або територіально розкидану мережу філій, оптимальним рішенням стане використання технологій IP-відеоспостереження. Це новий напрямок цифрового відеоспостереження дає можливість будувати розподілені системи на необмежених за розмірами і віддаленості територіях без втрат в якості відеозображення при передачі на великі відстані. Для організації мережевого відеоспостереження можна використовувати звичайні аналогові відеокамери, до яких підключаються спеціальні IP-відеоконвертери, які здійснюють оцифровку аналогового відеосигналу, їх компресію і подальшу передачу по мережі.

Хотілося відзначити той факт, що IP-відеоспостереження привабливо ще й своєю економічністю за рахунок використання вже існуючої інфраструктури і мінімальних витратах на монтаж!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: