Системи кондиціонування – важливість правильного встановлення та обслуговування

Що необхідно знати і на що звертати увагу при виборі кондиціонера? У сучасному світі кондиціонери стали невід’ємним і важливим кліматичним атрибутом будь-якого приміщення (квартири, офісу, магазину тощо). Однак їх тривала і ефективна робота залежить не тільки від правильного (якісного) монтажу, але і від подальшого технічного обслуговування. Проводячи своєчасно техобслуговування спліт-систем можна істотно продовжити термін їх служби, а також позбутися від непередбачених дорогих ремонтів.

Але щоб отримати максимальний результат від роботи кондиціонерів, необхідно зробити правельний вибір фірми-виробника, а також компанії, яка буде встановлювати та обслуговувати обладнання. Тим хто хоче отримати в цій сфері якісні послуги, варто звернути увагу на фірму «Системи кондиціювання та вентиляції», більш детально про неї можна дізнатись за адресою сайту: https://skv.lviv.ua/ На сторінках ресурсу розміщено багато цікавої інформації як про самого продавця, так і про послуги, які він надає.

Що ж є причиною погіршення працездатності кліматичної техніки?

У момент роботи кондиціонера, великі обсяги повітря проходять крізь теплообмінники блоків. Повітря досить сильно насичене пилом (на шторах, оббивці меблів, килимах та ін.), саме вона затримується фільтрами кондиціонера. Працюючи, Ваша кліматична техніка неминуче буде всмоктувати пил, алергени (мікроорганізми). У зв’язку з цим створюється конденсат (всередині кондиціонера), який утворює сприятливий клімат для того, щоб розвивалася цвіль.

З плином часу цвіль збільшується (перебуваючи в теплообміннику) і поступово починає створювати перешкоди ефективному охолодженню і нагрівання повітря в приміщенні. Крім усього іншого підвищується кількість споживаної електроенергії, існує ймовірність, що компресор кондиціонера припинить свою роботу. Дана цвіль також може забивати дренажну систему. Не рекомендується ставити під спліт-систему електричні прилади, тому що їх можна пошкодити.

Радіатор зовнішнього блоку кондиціонера також може забруднюватися тополиним пухом, Що стане причиною ускладнення теплообміну, зменшуючи при цьому ефективність кліматичної техніки, відповідно, потрібно більше часу для охолодження (нагрівання) приміщення, більше витрат електроенергії.

Для того щоб зробити більш ретельне очищення, необхідно розібрати корпус, отримавши доступ до лотка для конденсату і теплообміннику і якісно очистити їх. Для фільтрації поверхні випарника, лотка для концентрату, лопатки вентилятора краще за все використовувати ефективні парогенератори, які відмінно знищують більшість бактерій. В фірмі «Системи кондиціювання та вентиляції» дуже серйозно підходять до питання обслуговування техніки, це особливо видно з контенту, розміщеного на сайті компанії: skv.lviv.ua. Більш детально про це можна дізнатись відвідавши розділ “Послуги”.

Крім очищення ще й спеціальним складом обробляється теплообмінник, цей засіб не включає до свого складу хлор, кислоти фосфати, альдегіди. Завдяки цьому засобу віддаляються забруднення, неприємні запахи, знищуються небезпечні мікроби, тому що він має особливу захисну технологію, яка запобігає появі (розмноження) цих паразитів. Склад не потребує промиванні, йде з теплообмінника в процесі роботи спліт-системи.

Варто зазначити те, що кожен з працівників фірми має всі необхідні знання і досвід роботи, для проведення якісного встановлення, а також технічного сервісного обслуговування кондиціонерів. Фірма робить всі необхідні роботи в короткий термін, а також в зручний для Вас час.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: