Симор Гласенко в Ужгороді презентуватиме свою нову книгу – кримінальну драму “Нуар по-українськи”

28 вересня письменник Симор Гласенко в Ужгороді презентуватиме свою нову книгу – кримінальну драму “Нуар по-українськи”, що побачила світ у “Видавництві 21”. Презентація відбудеться у Закарпатській ОУНБ ім. Ф. Потушняка (проспект Свободи, 16). Модеруватиме Мар’яна Ничка. Початок о 17.00. Про це повідомляє Закарпатська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека ім.Ф.Потушняка.

Ужгородська презентація завершить першу половину промотуру роману, який розпочався 14 вересня у львівській книгарні “Є” під час XXIV Форуму видавців і охопив книгарні “Є” Києва, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівці.

Основні події роману “Нуар по-українськи” розвиваються у Києві та Чернівцях. Його персонажі потрапляють у пастку чужої гри, стають маріонетками, самі того не підозрюючи, оскільки перебувають у полоні власної несподіваної пристрасті.
Автору вдалося створити текст, що відповідає канону літературного субжанру нуару: напружений сюжет, який тримає до останніх рядків, девіантні особисті, які руйнують себе та інших, натуралізм, фатальні жінки і фатальні пристрасті, соціальні, психологічні, морально-етичні проблеми, поведінка людей у ситуаціях вибору, злочини, мотивація яких має таке задавнене коріння, що мимохіть згадується вендетта.

Під час презентації автор розповість про роботу над романом, специфіку жанру, можна буде поміркувати про органічність нуару українській літературі, про “Нуар по-українськи” у вітчизняному та світовому літературних контекстах, про роль масової літератури. Зрештою, роман Симора Гласенка спонукає до жвавої дискусії.

Симор Гласенко, “Видавництво 21”, Закарпатська ОУНБ ім. Ф. Потушняка запрошують усіх любителів цікавої та якісної жанрової літератури 28 вересня на презентацію.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: