Свинцево-кислотні акумулятори – Security-Shop

Свинцево-кислотні акумулятори були,  і залишаються важливою категорією для будь-якої компанії, пов’язаної з елементами живлення. Вони незамінні для самих різних областей застосування: джерела безперебійного живлення (ІБП), ліхтарі, касові апарати і, звичайно ж, охоронно-пожежні системи. З’явившись на ринку, свинцево-кислотні акумулятори відразу завоювали вдячність покупців як чесні акумулятори за прийнятними цінами.

Не секрет, що зараз на українському ринку свинцево-кислотних акумуляторів багато марок, якщо не більшість, хитрують з ємністю. Одні істотно завищують реальну ємність батареї, виправдовуючи це тим, що більше споживачеві і не треба, і з легкістю вкладають в батарею скло та інші матеріали для збільшення ваги. Інші використовують сировину, в першу чергу свинець, низького ступеня очищення. В результаті це відбивається на ємності, вольтажі (менше 12 В), стабільності роботи батареї (вольтаж скаче в процесі роботи) та строк її зберігання. У специфікаціях ж такі марки призводять стандартні для «правильного» товару дані і графіки.

Знайти чесний продукт, такий свинцево-кислотний акумулятор, яким він повинен бути, вже не так-то просто. Тому рекомендую свинцево-кислотні акумулятори купити на security-shop.com.ua, компанія Security-Shop пропонує продукцію відмінної якості та точними заявленими характеристиками.

Співпраця з провідними світовими виробниками дозволяє Security-Shop пропонувати покупцям гарантовану якість за цілком розумними цінами..

Свинцево-кислотні акумулятори, як правило, використовуються в ДБЖ, АТС, в системах відеоспостереження, тривожного сповіщення, аварійного освітлення, охоронних і протипожежних системах, а також в контрольно-касових машинах, медичному, холодильному та торговому обладнанні, освітлювальних приладах, інструменті і електромобілях. Компанія Security-Shoр  пропонує покупцям свинцево-кислотні акумулятори, повний асортиментний ряд популярних і універсальних моделей.

Це означає, що і споживачеві, і продавцеві не потрібно сумніватися і ламати голову, чи підійде акумулятор для використання в цьому пристрої і як він там себе проявить.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: