Судового експерта притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Одного судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи, застосовано одразу по двом скаргам дисциплінарне стягнення.

Міністерство Юстиції України повідомляє:

За результатом розгляду питань порядку денного дисциплінарна палата ЦЕКК до одного судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи, застосовано одразу по двом скаргам дисциплінарне стягнення у вигляді призупинення дії свідоцтва за експертною спеціальністю 12.2 – визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу (12.2) на 6 місяців. Експерта зобов’язано пройти підготовку за відповідними програмами та повторно пройти атестацію.

Прийнято 2 рішення про не притягнення до дисциплінарної відповідальності судового експерта, який не є працівником державної спеціалізованої установи та судового експерта працівника державної спеціалізованої установи.

Засідання дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії (ЦЕКК) при Міністерстві юстиції відбулось 10 листопада.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: