Якість сну визначається безліччю факторів, найважливіший з яких – положення тіла відпочиваючого. Якщо м’язи і хребет залишаються напруженими, тіло не може розслабитися і зануритися в міцний, здоровий сон. Забезпечити організму повне розслаблення допоможе безпружинний ортопедичний матрац.
Основна причина високого попиту на безпружинні матраци – їх видатні експлуатаційні властивості. Незважаючи на відсутність у них пружин, дані вироби володіють вираженою ортопедічність, а також анатомічним дією. Завдяки цьому тіло користувача отримує ефективну підтримку під час сну і розвантажується від накопиченої втоми. Шари наповнювачів приймають навантаження на себе, після чого рівномірно розподіляють її по всьому периметру спальної поверхні. Таким чином забезпечується точкова підтримка хребта з його фіксацією в анатомічно правильному положенні.
Особливо безпружинні матраци з каталогу https://magdek.com.ua/matrasi/bespruzhinnie-matrasi/ рекомендовані при частих болях і дискомфортних відчуттях в спинному відділі. Виріб має лікувально-профілактичними властивостями, спрямованими на пом’якшення хворобливих симптомів. Регулярний відпочинок на безпружинних ортопедичних подушках сприяє попередженню розвитку безлічі захворювань опорно-рухової системи.
Особливості безпружинних матраців
В першу чергу дані вироби відрізняються від пружинних аналогів складом. Внутрішній світ матраців представлений шарами наповнювачів, виконаних з натуральних і синтетичних матеріалів: латексу, кінського волосу, кокосової койри, пінополіуретану, холлофайбер, повсті, бавовни і т. д. Застосування передових технологій наділяє матраци такими важливими властивостями як повітропроникність, вологостійкість, гігроскопічність.
Особливої уваги заслуговують на кращі безпружинні матраци з цього рейтингу з зонованої жорсткістю. Поверхня таких виробів поділена на ділянки, кожен з яких володіє певним рівнем жорсткості. Таким чином забезпечується максимальний комфорт для кожної частини тіла користувача.
Види безпружинних матраців
В залежності від матеріалів наповнення безпружинні ліжку класифікуються на такі види:
- латексні моделі – славляться пружністю, володіють помірною жорсткістю і здатністю в точності повторювати лінії тіла користувача;
- моделі з синтетичного латексу – володіють підвищеним ступенем жорсткості і вираженою ортопедічність. Розраховані на підвищені навантаження (здатні витримувати вагу до 140 кг).
- кокосові безпружинні варіанти – найбільш жорсткі представники модельного ряду, рекомендовані новонародженим і людям вагою від 90 кг.