Стотрирічний Микола Деревляник – зв’язківець 4 країн

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав телефоном Миколу Яношовича,  який працював зв’язківцем у чотирьох країнах, не виїжджаючи за межі території сучасного Закарпаття.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до справи, вагомий особистий внесок у розвиток області, активну участь у громадському житті краю оголошено подяку голови облдержадміністрації
Деревлянику Миколі Яношовичу.

Чоловік народився 22 жовтня 1917 році у місті Кобо (Угорщина) у сім’ї залізничника.

Свою трудову діяльність почав 6 березня 1939 року в органах контори Міністерства зв’язку в м.Хуст Закарпатської області. З 5 травня 1951 року працював в Ужгородській об’єднаній конторі Міністерства зв’язку старшим поштовим агентом.

З 20 листопада 1957 року працював на посаді головного касира головної каси Ужгородської об’єднаної контори Міністерства зв’язку.

14 березня 1985 року звільнений у зв’язку з виходом на пенсію. Після виходу на пенсію продовжував працювати, передаючи свій досвід молодшому поколінню.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав телефоном Миколу Яношовича, через обмеження особисту зустріч перенесли до покращення ситуації із поширенням коронавіруса

Закарпатська ОДА

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: