Стартував форум “Креативна Україна” – деталі

Президент відкрив IV щорічний міжнародний форум “Креативна Україна”.

19 листопада стартував IV щорічний міжнародний форум “Креативна Україна” – вперше з поєднанням офлайн та онлайн форматів виступів.

Захід відкрився відеозверненням Президента України Володимира Зеленського.

“Креативна економіка має стати пріоритетом стратегічного розвитку України, для цього в нас є талановиті люди, унікальний культурний ресурс, у нас є спадщина. Зараз креативні індустрії нагадують фенікса, що постає з попелу, постає оновленим, молодим, сильним, адаптованим до нового життя, до нової реальності. А держава зробить усе, аби ця реальність для креативних індустрій була комфортною, а умови максимально сприятливими”, – зазначив Глава держави.

Без інвестицій в креативні індустрії в України немає майбутнього – Олександр Ткаченко

“Одне із наших головних завдань – визнання ваги креативних підприємців та інвестиції у креативні індустрії. 2020 рік показав, що попри виклики – розвиток можливий, тому продовжуємо боротися”, – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму виступі на форумі “Креативна Україна”

За словами Міністра, дуже важливо зараз згуртуватися навколо створення та розбудови екосистеми креативного підприємництва.

ЄС в умовах пандемії COVID-19 підтримуватиме культурні індустрії України – Матті Маасікас

Європейський Союз усвідомлює спричинені пандемією COVID-19 виклики для культурного та креативного секторів, тому культурні індустрії завжди будуть у фокусі взаємодії ЄС і України, заявив у своєму виступі голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас.

“Ми скоригували нашу підтримку з огляду на виклики сьогодення. Наша програма запустила хвилю антикризової підтримки для українських творців та культурних підприємців у розмірі 800 тис. євро… Ми намагаємося швидко мобілізувати додатковий пакет допомоги в розмірі 190 млн євро для підтримки сектору охорони здоров’я та сектору малого бізнесу, який включає в себе креативну індустрію, а також громадянське суспільство. Культурні індустрії завжди будуть у фокусі нашої взаємодії і підтримки. Я сподіваюсь, що все це відбуватиметься на базі спільних цінностей, які ми поділяємо з Україною”, – зазначив посол ЄС.

США раді допомагати Україні відкривати свою культуру світові – Крістіна Квін

Усвідомлення українцями унікальності власної культури розширює можливості взаємодії між США та Україною в культурній сфері, заявила Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін на форумі «Креативна Україна».

“Українці самі починають розуміти, наскільки унікальною є їхня культура, і починають ділитися нею за межами України. Це розширює можливості взаємодії між нашою та вашою країнами у культурній сфері”, – сказала Крістіна Квін.

Тимчасова повірена також нагадала, що США через USAID підтримують креативні індустрії в Україні, і запевнила, що її країна і надалі допомагатиме у розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та урядом у представленні української культури світові.

джерело

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: