Стало відомо, хто йде по мажоритарних округах Закарпаття від партії Слуга народу

Список кандидатів в одномандатних округах Закарпатської області від Слуги Народу опублікував журналіст Віталій Глагола.

Так в окрузі №68, із центром в Ужгороді за місце у парламенті боротиметься Пекарь Олександр Вікторович, який має дві спеціальності у Львівському національному аграрному університеті: «Архітектор» та «Землевпорядник», закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю «Архітектор». Менеджер з управління об’єктами інфраструктури.

За голоси в окрузі №69 із центром у Мукачеві боротиметься член виконавчого комітету Лалівської сільської ради Мукачівського району Токар Едгар Володимирович. Едгар Токар закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

По округу №7 із центром у Сваляві на вибори від Слуги народу йде Лаба Михайло Михайлович. Закарпатець, закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Голова Невицької сільської ради Ужгородського району, є президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України».

В окрузі №71 із центром у Хусті, за місце у парламенті змагається Грабар Сергій Володимирович, який закінчив Державну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за спеціальністю «Економіка та підприємництво». Також здобув освіту в Київському університеті права Національної академії наук за спеціальністю «Правознавство». Приватний підприємець.

По округу 72 із центром у Тячеві кандидатом у нардепи став Носа Вадим Іванович. Закарпатець, закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проєктування». Працював викладачем дисципліни «Комп’ютерні науки» в Закарпатському машинобудівному технікумі.

В окрузі №73 із центром у Виноградові, від від партії Зеленського йде Маргітич Іван Володимирович

Закарпатець, отримав диплом Ужгородського національного університету за спеціальністю «Економіка підприємства» та у Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Приватний підприємець.

Нагадаємо, що також опублікований повний список кандидатів по №71 округу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: