Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Стало відомо, хто йде по мажоритарних округах Закарпаття від партії Слуга народу

 Стрічка новин

Стало відомо, хто йде по мажоритарних округах Закарпаття від партії Слуга народу

Стало відомо, хто йде по мажоритарних округах Закарпаття від партії Слуга народу
01 Липня
15:06 2019

Список кандидатів в одномандатних округах Закарпатської області від Слуги Народу опублікував журналіст Віталій Глагола.

Так в окрузі №68, із центром в Ужгороді за місце у парламенті боротиметься Пекарь Олександр Вікторович, який має дві спеціальності у Львівському національному аграрному університеті: «Архітектор» та «Землевпорядник», закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю «Архітектор». Менеджер з управління об’єктами інфраструктури.

За голоси в окрузі №69 із центром у Мукачеві боротиметься член виконавчого комітету Лалівської сільської ради Мукачівського району Токар Едгар Володимирович. Едгар Токар закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

По округу №7 із центром у Сваляві на вибори від Слуги народу йде Лаба Михайло Михайлович. Закарпатець, закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Голова Невицької сільської ради Ужгородського району, є президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України».

В окрузі №71 із центром у Хусті, за місце у парламенті змагається Грабар Сергій Володимирович, який закінчив Державну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за спеціальністю «Економіка та підприємництво». Також здобув освіту в Київському університеті права Національної академії наук за спеціальністю «Правознавство». Приватний підприємець.

По округу 72 із центром у Тячеві кандидатом у нардепи став Носа Вадим Іванович. Закарпатець, закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проєктування». Працював викладачем дисципліни «Комп’ютерні науки» в Закарпатському машинобудівному технікумі.

В окрузі №73 із центром у Виноградові, від від партії Зеленського йде Маргітич Іван Володимирович

Закарпатець, отримав диплом Ужгородського національного університету за спеціальністю «Економіка підприємства» та у Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Приватний підприємець.

Нагадаємо, що також опублікований повний список кандидатів по №71 округу.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: