Спортивний шлях Сподіна Ігоря

Дорога в спорт після сорока років надзвичайно важка, а домогтися високих результатів майже неможливо, адже сучасний великий спорт це прерогатива молодих спортсменів. Але чим важче даються перемоги, тим вище вона цінується. Подібно до легендарного грецького героя Фідіппіда, марафонець сподін ігор юрійович самовіддано долає найскладніші дистанції. Чи не для самоствердження, а заради самого важливого в житті – перемоги над самим собою! І таке відношення до спорту заслуговує поваги.

Наполегливість у досягненні поставленої мети завжди винагороджується. Восени минулого року Сподін Ігор Юрійович увійшов до трійки переможців IV Irdyn Trail Run, залишивши за спиною більш юних бігунів. Складна траса завдовжки в два десятка кілометрів пролягала територією гідрологічного заказника Ірдинське болото і Мошногорського кряжа, який з усіх сторін оточений старими лісами. Варто усвідомлювати – біг в таких умовах неможливо порівняти з дистанцією на комфортному стадіоні, де спеціально для цього передбачені комфортні доріжки. Спортсменам довелося долати грунт, пісок, торф, глину, і навіть на деяких ділянках приходилось йти в брід!

Шлях до перемоги тривав 5 років. Саме тоді ще далеко не марафонець Ігор Сподін прийняв вольове рішення боротися з віковими болячками. Наполегливі тренування, вивчення досвіду інших любителів і професіоналів бігу, помножені на залізну силу волі, дали просто вражаючі результати.

Сподін Ігор взяв участь в більш ніж десятці забігів, побував у багатьох європейських містах, познайомився з сотнями однодумців. Призове місце в українському марафоні – тільки початок дистанції. У майбутніх планах: великі міжнародні змагання і нові перемоги. Але щоб складати достойну конкуренцію іншим спортсменам, потрібно щоденно тренуватись, перемагати різноманітні обставини, себе самого. Сьогодні великий спорт неможливий без регулярних тренувань, без системного підходу напрацювання результатів.

Сьогодні спортсмен Сподін Ігор може з упевненістю сказати, що спорт змінив його життя. Він допомагає йому в роботі, справах, непростих життєвих ситуаціях, адже виховує ті якості, без яких не обійтися на життєвому шляху – характер, витривалість, цілеспрямованість, силу духу і непримиренну волю до перемоги. Напевно всі ті, хто професійно займається спортом, чудово розуміють таку ситуацію, адже постійні тренування загартовують людину, роблять її міцнішою не тільки фізично, але й психологічно.

Як справжній спортсмен, Сподін Ігор скромно оцінює свої досягнення, вважаючи, що попереду ще багато кропіткої і складної роботи над собою. Друзі ж відзначають більш широкий погляд на світ, позитивність мислення, бадьорість духу, а головне, віру у власні сили.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: