Спад дитячої злочинності

Один правопорушник вчинив чотири злочини, другий – два. Однак дитяча злочинність іде на спад.

За даними від Мукачівської міської ради упродовж десяти місяців поточного року на території міста Мукачева дітьми вчинено 18 кримінальних правопорушень. За аналогічний період минулого року – 22, тобто рівень дитячої злочинності знизився.

Неповнолітні вчинили 8 крадіжок, 3 грабежі, 1 розбій, 3 – умисне нанесення легких тілесних ушкоджень, 1 – умисне нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень та 2 – незаконне носіння холодної зброї. Загалом у кримінальних злочинах взяли участь 18 підлітків, з яких 14 – мешканці м. Мукачева, 4 – Мукачівського і Свалявського районів та м. Берегова. Один правопорушник вчинив чотири злочини, другий – два.

За наслідками скоєних злочинів сім злочинців засуджені умовно з випробувальним терміном до одного року, до восьми неповнолітніх застосовано примусовий захід виховного характеру у вигляді передачі їх під нагляд батьків, інші кримінальні справи ще перебувають на розгляді у Мукачівському міськрайонному суді.

З метою профілактики злочинності та правопорушень службою у справах дітей Мукачівської міської ради проведено профілактичні заходи з дітьми, які скоїли злочини, та їх батьками, взято участь судових засіданнях. Вирішено питання організації виховної та профілактичної роботи за місцем навчання дітей, схильних до злочинної діяльності.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: