Сьогодні відбулось засідання комісії по програмі “Власний дім”

Чергове засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового  будівництва за програмою “Власний дім” провели сьогодні, 28 вересня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи. Про це повідомляє Іршавська РДА.
В засіданні взяли участь провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту Юрій Химинець, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Наталія Ковач,  начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей, начальник відділу містобудування та архітектури РДА Володимир Штумф та головний спеціаліст юридичного відділу райдержадміністрації Тетяна Попович.
Головним питанням порядку денного був розгляд документів кредитозаймачів та встановлення розміру кредиту, який виділяється через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі “Власний дім”.
Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту Юрій Химинець розповів присутнім про реалізацію державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, шляхом надання пільгових кредитів обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі “Власний дім” та ознайомив членів комісії  із поданими документами від кредитозаймачів.
Отже,  вивчивши пакети документів що подані на розгляд комісії,  визначивши суму кредиту, було вирішено рекомендувати голові Іршавської райдержадміністрації підписати клопотання до обласного фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості по програмі “Власний дім”, про надання  пільгового  кредиту громадянам Іршавського району.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: