Лапароскопией називають малоінвазивне хірургічне втручання, яке здійснюється через проколи не більше півтора сантиметрів діаметром. Через такі проколи в черевну порожнину вводиться лапароскоп і медичні інструменти. Щоб прискорити процес відновлення після такої операції, застосовують антиварикозні панчохи, які можна придбати у “Медтехніка Львів“. Для цього знадобиться вивчити асортимент компресійного білизни і вибрати оптимальний варіант.
Для чого носять компресійну білизну після лапароскопії?
Справа в тому, що в процесі хірургічного втручання відбувається пошкодження стінок кровоносних судин, що неминуче веде до уповільнення кровотоку і підвищення згортання крові. А це, в свою чергу, свідчить про те, що зростає ризик післяопераційної тромбоемболії. Тромб, який утворився, часто відривається і закриває просвіт судини, що може призвести до несприятливих наслідків, аж до летального результату.
Використання компресійного білизни допомагає в значній мірі поліпшити кровообіг, що знижує ймовірність утворення тромбів, як мінімум, в два рази. Товари медичного призначення за прийнятними цінами пропонує вашій увазі цей інтернет-магазин medsklad.com.ua. Тут широкий вибір компресійної білизни та інших виробів, які сприяють відновленню в післяопераційний період.
Компресійні панчохи виконують такі основні функції:
- покращують кровотік в нижніх кінцівках і черевної порожнини;
- роблять мінімальним ризик утворення тромбів;
- зменшують набряклість;
- усувають больові відчуття і дискомфорт;
- допомагають швидше відновитися після лапароскопії.
Як правило, для цієї мети використовують антіемболіческіе панчохи першого класу тиску.
Як носити компресійні панчохи після лапароскопії?
Варто враховувати, що компресійну білизну одягають відразу ж в першу добу після проведення операції. Знімають їх тільки на наступний день безпосередньо перед сном. Згодом компресійні панчохи надягають відразу ж пробудження, а знімають в кінці дня.
Після лапароскопії рекомендується використовувати подібного роду антіемболіческіе вироби не менше двох тижнів, в більш складних випадках цей термін можна продовжити до місяця. Рішення про те, протягом якого часу носити компресійну білизну, повинен приймати фахівець в кожному конкретному випадку з урахуванням оцінки стану хворого, виду операції і ряду інших чинників.