Швейні машини Джукі від магазину “Велес-Шоп”

На сьогоднішній день компанія Juki є багатопрофільною. Крім швейного обладнання вона займається випуском автоматичних банкоматів, друкованих плат і т. П. Її продукція затребувана на полицях магазинів більше двохсот країн світу. Для цього на різних континентах створено безліч дочірніх підприємств. Левову частку товарообігу складають саме промислові швейні машини.


Конкурентів у Juki практично немає, так як це найбільший виробник швейних машин в світі і досягти такого успіху в найближчим часом не зможе жодна корпорація. Навпаки, це компанія, на яку рівняються інші. Juki має на своєму рахунку багато досягнень світового масштабу в сфері інноваційної діяльності.

Позиції компанії сильно утвердилися і на нашому ринку. Дане обладнання було затребуване ще в радянські часи, тому багато хто звик довіряти якості, перевіреного роками. Фахівці Juki кілька разів на рік відвідують підприємства швейної промисловості для того, щоб проаналізувати процес виробництва і розробити заходи щодо вдосконалення. Для клієнтів ці заходи абсолютно безкоштовні.

Починаючи з 1959 року, компанія має в своїй структурі спеціальний науково-дослідний центр, створений для консультування підприємств швейної промисловості, технологічного аналізу, вдосконалення виробництва та інноваційної роботи. Екологічна складова займає в політиці компанії Juki не останнє місце. У наш час розвиток технологій без цього просто неможливо.Вона одна з перших приєдналася до боротьби за збереження навколишнього середовища і отримала сертифікат міжнародного рівня ICO 14001. Цього можна досягти тільки створивши систему якісних розробок в сфері виготовлення швейного обладнання.

Виробник впевнений, що споживач не має прикладати багато зусиль для створення виробів. Для цього потрібно тільки задати необхідні настройки і запустити роботу. Для любителів експериментів і творчості техніка компанії Juki надає величезне поле для фантазії.

Швейні машини Джукі володіють великою продуктивністю, досконалою системою контролю за робочим процесом і можливістю використання практично будь-якого виду матеріалу – від ніжного шифону до щільної шкіри. Ставши власником швейного обладнання Juki ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір.

Інформаційна стаття від інтернет-магазину Велес-Шоп. На нашому сайті ви ви завжди зможете вибрати і купити швейну продукцію даного виробника за найдемократичнішими цінами.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: