Що таке радіохвильове лікування шийки матки

Серед багатьох жінок доволі розповсюдженим захворюванням є ерозія шийки матки. Якщо говорити точніше, то такого роду проблема є у 40% жінок. Детальна інформація про цю неприємність з’ясовується, зазвичай, під час візиту до гінеколога, адже до цього ніяких скарг на такого роду ситуацію у пацієнток не виникає. І це цілком зрозуміло, адже симптомів може не бути взагалі, як і дискомфорту.

Але цю проблему ігнорувати не потрібно, адже існують певні різновиди ерозії, які можуть спровокувати появу злоякісного переродження. На сьогоднішній день існує кілька варіантів лікування цієї проблеми, серед яких радіохвильове. Таку процедуру пропонує клініка Genesis, яка розташована в місті Львів.

Переваги такого різновиду лікування цілком зрозумілі, адже воно дієве та швидке. Справа в тому, що радіохвильове лікування на сьогоднішній день має цілий спектр переваг: не залишає рубців, безболісне, безпечне і доволі ефективне.

Основа методу та її ефективність

В основі методу цього варіанту лікування лежить вплив радіохвилями на пошкоджені ділянки тіла, причому використовуються хвилі певної частоти. В процесі такого впливу проходить щось на кшталт “випаровування” пошкоджених клітин. Все це проводить радіохвильовий “скальпель”. В результаті впливу радіохвиль руйнуються уражені хворобою ділянки. Одночасно с тим здорові клітини залишаються в організмі цілими та неушкодженими.

Якщо говорити про ефективність та переваги, то тут можна говорити дуже багато, але давайте зупинимось на основних з них. Перш за все, під час лікування відбувається такий собі “холодний” розріз тканини, причому розрізається тільки пошкоджена тканина, а нормальні клітини залишаються неушкодженими.

А ще варто зауважити про позитивний вплив радіохвиль, адже певна їх частота згубно впливає на патогенний різновид бактерій. А основною перевагою цього методу є безболісність проведення процедури.

Алгоритм проходження процедури

Перше на що потрібно звернути увагу – для проходження радіохвильового лікування не потрібно додатково підготовлюватись. Після встановлення діагнозу та проходження певних обстежень, лікар призначає дату проведення процедури.

Процедуру лікування варто проводити після завершення менструації (на 5-10 день). Безпосередньо сама маніпуляція займає не більше 10 хвилин, її проводять під дією місцевого знеболення і в гінекологічному кріслі. Протягом 10 днів після проведення лікування є рекомендація утриматись від статевих стосунків.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: