Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Сесійна зала Хустської райради приймала випускників Хустщини

 Стрічка новин

Сесійна зала Хустської райради приймала випускників Хустщини

Сесійна зала Хустської райради приймала випускників Хустщини
27 Грудня
16:39 2017

Сьогодні в Україні вищу чи професійно- технічну освіту можна отримати в безлічі навчальних закладів – державних, приватних, комунальних та інших форм власності. Лише спеціальностей в нашій країні існує близько шестисот. Як же випускникам шкіл зорієнтуватися, зважитися вибрати з цієї надзвичайної кількості лише одну, ту, яка визначить та змінить все його життя? Для вирішення цього питання, в рамках проведення профорієнтаційних заходів для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Хуст та Хустського району, 21 грудня в сесійній залі Хустської районної ради, було проведено Акцію «Випускник – 2018». Метою заходу є ознайомлення старшокласників про стан місцевого ринку праці, знайомство з пріоритетними та новими професіями і спеціальностями, умовами вступу до навчальних закладах різних типів акредитації та з послугами, що надаються службою зайнятості випускникам.

Насамперед, цей захід, спонукає учнів замислитись над тим, чому так важливо зробити правильний професійний вибір та зрозуміти своє значення у суспільстві. Саме такі заходи як акція «Випускник», сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, розкрити можливості їх здобуття у відповідних навчальних закладах з подальшим працевлаштуванням.

З вступним, привітальним словом, до учнівської молоді звернувся  голова Хустської районної ради Юрій Іванчо, та директор Хустського центру зайнятості Володимир Гуц. В проведенні акції взяли участь представники навчальних закладів різних рівнів акредитації, а саме:

  • директор Хустського професійного ліцею сфери послуг – Пригара Михайло Дмитрович;
  • директор Хустського професійного ліцею – Роман Іван Михайлович;
  • заступник директора з виховної роботи Закарпатського лісотехнічного коледжу – Русин Світлана Василівна;
  • декан факультету з іноземної філології ДВНЗ «УжНУ» – Рошко Михайло Михайлович;
  • заступник декану математичного факультету ДВНЗ «УжНУ» – Мулеса Павло Павлович;
  • відповідальний секретар приймальної комісії Мукачівського Державного університету – Медвідь Лариса Іванівна;
  • заступник відповідального секретаря приймальної комісії Мукачівського Державного університету – Ліба Наталія Степанівна;
  • заступник начальника відділу окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби – Манік Олексій Леонідович інформував випускників про особливості вступу в Національну академію Держприкордонслужби ім. Б. Хмельницького.

Для того, щоб навчання у вищому або професійно-технічному навчальному закладі не стало “помилкою життя” слід визначитися з уподобаннями ще у школі, окреслити цікаві професії, зважено підійти до оцінки власних сил та здібностей, дізнатися якнайбільше про ринок необхідних, затребуваних спеціальностей.

Задля цього і зібралися представники навчальних закладів, які за допомогою відеокліпів презентували свої учбові заклади, ознайомили учнівську молодь з умовами здобуття омріяних професій, кваліфікаційними перспективами, форми та терміни навчання, проживанням в гуртожитку, та цікавими моментами з життя студентів і їх здобутками. Всі виступаючі, у першу чергу хотіли довести до відома дітей, що вибір професії — це серйозний крок у житті людини і закликали випускників відповідально ставитися до визначення своєї майбутньої спеціальності.

Майбутні випускники мали можливість отримати вичерпні відповіді від представників начальних закладів, отримати роздатковий матеріал обраного навчального закладу. В заході взяло участь понад 300 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: