Розумна Астрологія: Прогноз на тиждень

Прогноз на тиждень 16 – 22 листопада.

Нас чекає особливий тиждень з великими змінами на небі.

В понеділок 16 листопада Сонце переходить в знак Скорпіона.

Цей час характеризується зазвичай дуже напруженим станом, будуть вирішуватися питання складні, авральні. Завдяки цим подіям, до речі, людина часто отримує велике зростання, трансформації, зміни в своєму житті і якостях характеру. Це так само період роботи над собою, над тим, що приховано, що не дає спокою. Важливо подивитися своїм страхам в обличчя і позбутися від них. У цей місяць з 16 листопада часто відбуваються публічні визнання про якісь недосконалості, злочинах та інше.

У вівторок Венера виходить зі свого падіння і переходить у  знак Терези.

Під впливом Венери в такому положенні людина прагне до миру і гармонії у відносинах, прагне залагоджувати конфлікти мирним шляхом. У цей період людина стає більш терпимими до почуттів і бажань інших людей. Ми зможемо краще розуміти мотиви інших, легше йдемо на компроміс. На перший план виходить бажання спілкування на душевної основі, прагнення знайти порозуміння в співрозмовника. У цей час особливо цінуються чуйність, делікатність, тактовність, дипломатичність.

А 20 листопада найсприятливіша планета Юпітер переходить в Козеріг і до 5 квітня буде в своєму найгіршому становищі. Козеріг – знак дисципліни і наполегливої ​​праці, знак кордонів і порядку. Юпітеру з властивим йому розмахом доведеться дуже нелегко. Нам складно буде давати простір іншим людям і самому собі.

У цей період особливо сильно можуть проявлятися енергії деспотизму, єдиновладдя, бюрократизму, посилюються репресії, гоніння. Інакомислення безжально пригнічується. Можливі й спалахи невдоволення, протести, страйки, народні хвилювання, саботаж. Небезпека стихійних лих, катастроф, землетрусів, не виключено зміщення з поста керівників високого рангу, зміна влади.

Дана інформація написана на основі знань Східної астрології – ДЖЙОТІШ. Акцентуємо Вашу увагу, що це загальні тенденції. Вони можуть не збігатися з показаннями вашого індивідуального гороскопу! Для планування важливих справ, весілля, переїзду, початку бізнесу, будівництва будинку краще звернутися за індивідуальною консультацією до астролога.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: