Розумна Астрологія: Початок нової епохи

День зимового сонцестояння особливий. Завжди особливий – найдовша ніч, після якої починає прибуває світло. Цього року особливий втричі. Тому що саме в цей день відбувається “поцілунок” Юпітера і Сатурна. Дві найбільші планети як ніколи близькі один до одного. Ще й в знаку Козерога.

Що це означає? Це виглядає як початок нової епохи, і нам з вами потрібно прийняти і прожити цей перехід. Залишивши в минулому всі незавершені справи і неефективні стратегії життя. Юпітер в Козерозі слабкий, і значить, ми з вами можемо потонути в зайвих правилах, придуманих нами самими. Сатурн у Козерозі суворий – і він допомагає приводити в порядок всі. Але коли вони разом – це як вогонь і лід. Що буде? Подивимося.

Наше завдання берегти один одного, берегти себе, не робити різких рухів – хоча дуже хочеться. Потерпіть  з різкими рухами ще місяць, а поки сфокусуйтеся на світлі своєї душі. Ось що зараз важливо.

Знаєте, в цей період багато хто говорить про нашу колективну відповідальність перед світом і другом іншому. Це все правильно, тільки чомусь скочуються в носіння масок і соціальну дистанцію. Те, що для чогось придумали люди – причому не дуже-то і благими намірами (і почалося це коли Юпітер був в Козерозі). Однак колективна відповідальність – це про інше. Чи не про маски, а про світло наших душ! Ось у чому відповідальність!

Від емоційного стану людей залежить ця планета, більшість з нас живуть в основному уві сні, діючи автоматично. І йдеться, що лише 10 відсотків “прокинулися” вистачить, щоб в світі пройшли капітальні позитивні зміни. Ось у чому відповідальність! Діяти не завченими і дивними правилами – а відкрити свої серця, почути в них голос Всесвіту. І від кожного з нас залежить майбутнє.

Ось що з нами роблять Сатурн і Юпітер зараз – ми солодко спимо, а вони штовхають нас з різних боків – ееей! прокидайся! Ти потрібен цій планеті! І пам’ятайте, яке буває складно прокинутися взимку? Це влітку легко – тепло, світло. А взимку? Темно, холодно, вилазити з-під теплої ковдри зовсім не хочеться …

Ось так і у світі зараз. Темно, холодно, однак треба вилізти з-під ковдри. Треба прокинутися!

Настає нова епоха!

Дана інформація написана на основі знань Східної астрології – ДЖЙОТІШ

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: