Розпочався призов на строкову військову службу в 2017 році

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами), Указу Президента України від 7 липня 2017 року №178/2017 “Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України”, розпорядження голови Закарпатської ОДА від 14 липня 2017 №259 “Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України”, з метою забезпечення призову на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. За матеріалом http://www.president.gov.ua/documents/1782017-22166.

Призов на строкову військову службу не передбачає залучення військовослужбовців строкової військової служби до участі в антитерористичній операції в Донецькій, Луганській областях.

УВАГА! Ухилення від призову на строкову військову службу відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України карається обмеженням волі на строк до 3-х років.

Фото ТСН.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: