Рахівська колегія райдержадміністрації обговорила ряд питань

Учора, 26 липня, голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули ряд важливих питань, а саме: про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2017 року; про стан виконання директивних та розпорядчих документів структурними підрозділами райдержадміністрації, установами та організаціями району, виконкомами сільських, селищних та міської рад; про стан та перспективи розвитку тваринництва в районі; про легалізацію виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району та погашення заборгованості до Державної фіскальної служби єдиного соціального внеску.

В ході засідання по першому питанню порядку денного доповідала в.о. начальника відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Віталія Тафій, яка проінформувала присутніх про кількість пропозицій, заяв і скарг, які надійшли до райдержадміністрації за І півріччя 2017 року, а також зазначила, що більшість звернень було вирішено позитивно, на значну частину надано відповідні роз’яснення в межах компетенції, інші надіслано для розгляду за належністю.

Начальник відділу діловодства, контролю та організаційної роботи апарату райдержадміністрації Марія Микуляк ознайомила присутніх по другому питанню порядку денного, а Марія Спасюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації виступила з питанням легалізації найманої робочої сили та недопущення виплати заробітної плати “в конвертах”, яка є надзвичайно важливою проблемою в районі.

Начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Кобаса проінформувала про стан та перспективи розвитку тваринництва в районі та надала пропозиції щодо можливості розвитку та відродження традиційного господарювання.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.

Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба.

Рахівська районна рада

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: