Прийом громадян: влада міста обіцяє підтримку ОСББ

Міський голова Андрій Балога, його заступники та керівники структурних підрозділів сьогодні провели черговий прийом громадян, на який прийшло більше тридцяти містян. Кілька звернень стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування важкохворих. В місті з кінця 2015 року діє унікальна програма, коштом якої надається допомога.

Більше семи мільйонів гривень виділено з міського бюджету для 282 важкохворих мукачівців за перше півріччя. Загалом програмою “Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців” на 2017 рік скористалися майже дві тисячі осіб. При цьому особа, яка звертається має подати повний перелік документів, і в першу чергу висновок медичної комісії.

Двоє мешканців звернулися щодо можливості отримання котлів для опалення. В місті діє програма, згідно якої пільгові категорії (інваліди, учасники бойових дій та інші категорії) населення мають право на звернення для установки безкоштовного газового та електричного обладнання для обігріву. Для встановлення обладнання мешканці можуть звертатися з письмовою заявою до виконавчого комітету Мукачівської міської ради, в Центр надання адмінпослуг.

Не обійшлося без звернень, які стосуються житлово-комунальної сфери. Стосувалися вони і ремонту дахів, фасадів. Загалом місто цьогоріч виділило майже 15 млн. на ремонт дахів 24 багатоповерхівок. Водночас міський голова наголошує: найкращим варіантом для мешканців багатоповерхівок є створення ОСББ. Це механізм, який дозволяє ефективно розпоряджатися ресурсами.

У свою чергу влада міста обіцяє підтримку ОСББ для того, щоби мешканці багатоповерхівок об’єднувалися заради спільного утримання власних помешкань. Так, влада виділяє кошти на капітальний ремонт дахів, утеплення фасадів, внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж насамперед для багатоповерхівок, де створено ОСББ.

Цьогоріч місто вже прийняло програму сприяння створенню та розвитку ОСББ . Фінансовий ресурс програми становить 1,6 млн. гривень.

Також в місті діє “Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр.”

З такою пропозицією погодилися представники багатоповерхівки з вулиці Королеви Єлизавети, який прийшли на прийом щодо ремонту будинку. Вони вирішили провести збори, на яких пропонуватимуть мешканцям будинку створити ОСББ.

Мукачівська міська рада

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: