Проведено засідання за круглим столом з питань розвитку туристичних маршрутів Закарпаття

13 липня, в Іршавській РДА проведено засідання робочої групи  за круглим столом з метою обговорення питання про розвиток туристичних маршрутів області.  На засіданні робоча група ознайомлювалася із проблемами організації туристичних маршрутів у регіоні та визначила першочергові заходи із організації перебування туристів на популярних маршрутах. Інформує на своєму сайті Іршавська районна державна адміністрація.
Відкрив засідання в. о. голови райдержадміністрації Ігор Павлишин.  Після чого, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман ознайомив присутніх з проектом концепції туристичних маршрутів Закарпаття.
Денис Миколайович повідомив, що цей документ пояснює порядок роботи із організацією знакування, маркування туристичних маршрутів, формування мережі туристичних шляхів Закарпатської області, їх подальше обслуговування та поширення інформації про них через спеціалізовані заходи.
 Інформував також щодо вимог згідно європейських стандартів із знакування та маркування туристичних маршрутів та закликав район надати пропозиції щодо формування обласної концепції туристичних шляхів.
 Ще одним важливим питанням обговорення засідання стала необхідність впровадження маркувальних робіт на території району на основі ДСТУ 7450:2013 „Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила”, який розроблено на замовлення Державної служби туризму і курортів України. Цей стандарт є інструментом для створення національної багаторівневої мережі туристичних шляхів, яка відповідає всім європейським рекомендаціям в даній галузі та найкращим напрацюванням європейських країн.
Під час засідання було також розглянуто презентаційні матеріали про туристичні маршрути Іршавського району та еколого-пізнавальні маршрути НПП «Зачарований край». Членами робочої групи було обговорено організацію роботи із знакування та маркування пішохідного туристичного маршруту від с. Лисичево до гори Кук – найвищої вершини Іршавщини.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: