Пройшло спілкування з безробітними в сфері сільського зеленого туризму

Популяризація діяльності в сфері сільського зеленого туризму та спонукання населення до її започаткування уже тривалий час є одним з першочергових завдань влади туристичної Міжгірщини. Саме з цією метою цими днями в Міжгірському районі представниками департаменту економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації було проведено семінар-навчання на тему: “Сільський туризм. З чого розпочати та як досягти успіху”, активну участь у якому взяли в. о. голови райдержадміністрації Василь Юрик, директор РЦЗ, керівники структурних підрозділів РДА, власники приватних садиб, а також безробітні, що перебувають на обліку в районному центрі зайнятості та шукають можливості щодо свого подальшого працевлаштування.

Під час свого виступу на семінарі керівник районної служби зайнятості Ігор Казибрід розказав про величезний потенціал для самозайнятості безробітних в сфері зеленого туризму та реальні кроки, які в цьому напрямку необхідно зробити. Адже, як в подальшому зауважив начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Маркович, розмір цьогорічного туристичного збору до місцевих бюджетів зріс у кілька разів у порівнянні з минулорічними показниками, що означає, що галузь впевнено набирає обертів і наш регіон з року в рік все більше приваблює туристів.

Тренер семінару-навчання Діана Сідун-Сович шляхом мультимедійної презентації ознайомила присутніх з основними кроками започаткування діяльності у сфері сільського “зеленого туризму” та із законодавчим підґрунтям, яке його регламентує. Крім того, виступаюча продемонструвала чим наш край приваблює туристів і які в них першочергові потреби та побажання, що вони б хотіли змінити. Крім того вона ознайомила присутніх з тенденцією розвитку туристичної галузі Міжгірщини, акцентувала, що численні історичні та культурні пам’ятки лише сприяють позитивним зрушенням.

На семінарі акцентувалась увага і на створенні простих та оригінальних туристичних атракцій, які не потребують значних фінансових вкладень, але в той же час приваблюють туристів та допомагають втримати їх, як постійних клієнтів. У невимушеній обстановці учасники семінару висловлювали свої думки щодо перспектив розвитку “зеленого туризму” на Міжгірщині, ділилися досвідом роботи. За словами в. о. голови РДА Василя Юрика, в основному у даній галузі задіяні населені пункти Пилипецького напрямку та Тереблянської долини, проте є села, де туризм ще розвинений недостатньо. Тому для приваблення відпочиваючих у ці місця розглядався варіант створення екопоселень. Василь Васильович висловив слова вдячності представникам департаменту за проведення подібних заходів, адже такі семінари дають поштовх та ініціативу людям для розвитку власної справи, віру у власні сили тощо.

Після закінчення навчання учасники семінару отримали сертифікати відповідного зразка, а представниця департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Вікторія Маргіта щиро подякувала присутнім за активну участь у заході, у тому числі й представникам влади району, адже це свідчить про їх зацікавленість у розвитку туристичної галузі в районі та бажання спілкуватися з громадою.
За словами учасників семінару, які ще не знайшли свого місця на ринку праці, завдяки такій зустрічі вони не тільки дізналися про реальні можливості започаткування своєї невеличкої прибуткової справи на базі своїх осель, інтересів, навколишнього середовища, а й здобули віру в свої сили, що таке насправді можливо.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: