Правила перетину кордону та в’їзду в Словенію

З 13 листопада Словенія запровадила додаткові протиепідемічні заходи мінімум на наступні 14 днів.

Дозволено в’їзд в Словенію без проходження 10-денного карантину громадянам з третіх країн (у т.ч. України) за наявності негативного результату тесту на COVID19 (не пізніше ніж за 48 годин). Тест має бути зроблений в установах чи організаціях в країнах ЄС, Шенгенської зони, Словенії або які Інститут мікробіології та імунології Словенії та Національна лабораторія Словенії з охорони здоров’я визнали надійними і які є у переліку Національної лабораторії.

При перетині кордону та в’їзді в Словенію діє принцип, де:

  • Червоний перелік – країни з нестабільною епідеміологічною ситуацією (з 21 серпня 2020 року включено Україну). Для усіх подорожуючих, незалежно від громадянства визначається обов’язковий 10-денний карантин.
  • Помаранчевий перелік – обов’язковий 10-денний карантин не проходять громадяни Словенії, подорожуючі з країн жовтого переліку, або іноземці з тимчасовим чи постійним проживанням в Словенії, які прямують з країн ЄС та Шенгену. Обов’язково треба надати підтвердження, що особа не прямує з країни з червоного переліку (будь-який фіскальний чек, підтвердження проживання або інший адекватний доказ). Якщо доказів не надано – вважається, що особа прямує з країни з червоного переліку. Усі інші громадяни з жовтого переліку зобов’язані пройти 10-денний карантин.
  • Зелений перелік – карантин не вимагається, громадяни з зеленого переліку вільно в’їжджають в Словенію.

З детальною інформацію щодо превентивних заходів в Словенії у зв’язку із COVID-19 можна ознайомитися за посиланням: https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: