Посилили правила перетину КПП на кордонах Словаччини

У Кошицькому регіоні відкриті наступні прикордонні пункти з Україною – «Малі Селменці-Вельке Слеменце», «Ужгород-Вишнє Німецьке» та Угорщиною – Словенське Нове Місто, Мілгость і Гостьовце. Також працює КПП “Малий Березний – Убля”, але перетин кордону пішоходами тут закритий.

З понеділка, 7 грудня, змінилися правила перетину кордонів у Словаччині. Зміни торкнуться не тільки іноземців, а також словацьких громадян, які проживають у прикордонних районах Кошицького краю і регулярно приїжджають до Словаччини на роботу чи освіту.

Раніше вони не зобов’язані були показувати тест на антиген чи ПЛР. Тепер мають це зробити – підтвердити негативний результат тесту RT-PCR або антигенного тесту, який не перевищує 14 днів. Проведений тест повинен бути сертифікований на території Європейського Союзу (ЄС). Діти до 7 років не потребують тестів.

Іншим громадянам Словаччини, які не проживають у прикордонних районах, для в’їзду до Словаччини потрібне підтвердження негативного результату тесту RT-PCR, який не перевищує 72 годин.

Нагадаємо, що з 7 грудня 2020 року більше не буде винятків для осіб, які мали право в’їзду без тесту та карантину – студенти, працівники підприємств тощо.

Перед в’їздом до Словаччини з України потрібно зареєструватися на сайті korona.gov.sk, пройти домашню ізоляцію і не раніше ніж на п’ятий день ізоляції зробити RT-PCR тест вже у Словаччині. В ізоляції повинні знаходитися також всі особи, які проживають спільно.

Mukachevo.net

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: