Оснащення віртуальної реальності матимуть дві закарпатської школи

На форумі “Re:Open Zakarpattia” Михайло Данканич повідомив, що першими на Україні оснащення віртуальної реальності отримають дві закарпатські школи. Це втілиться у рамках одного з численних проєктів АРР “Закарпаття”. Директор агентства виступив під час панельної дискусії “Транскордонна співпраця: як Закарпаттю залучати більше ресурсів”.

«Проєкт щодо обладнання віртуальної реальності для шкіл — це той приклад, який варто імплементувати всією Україною. Шкільний проєкт — одна із безлічі ініціатив АРР “Закарпаття”. Серед них — для підприємців, пов’язані з проблема сміття, проєкти у сфері діджіталу, освіти, туристичної рекреації тощо», – каже Михайло Данканич.

До речі, саме ця агенція першою була створена в Україні, а згодом подібні почали з’являтися в інших областях. АРР “Закарпаття”— єдина, яка має два проєкти по Дунайській стратегії. Завдяки діяльності агенції, Закарпаття залучає кошти для різних ініціатив.
“Транскордонні проєкти — це дуже класний інструмент для привезення технологій, досвіду ЄС на Закарпаття”, — резюмував Данканич.

У такій діяльності, як вважає Михайло Данканич, важливо максимально залучати владу для співфінансування ідей.

Ужгородський пресклуб

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: