Оркестранти поліції Закарпаття поділилися враженнями про конкурс колективів у Києві

У  місті Києві в Маріїнському парку було проведено конкурс, в якому 9 колективів  боролися за головний приз конкурсу за право представляти  поліцію України на міжнародних змаганнях  оркестрів у Празі. Крім цього оркестри встановили рекорд України за одночасне оркестрове виконання гімну Європейського Союзу в однаковому аранжуванні. Інформується на сайті ГУ НП в Закарпатській області.

У місті Києві в Маріїнському парку на літній сцені амфітеатру “Мушля” відбувся конкурс поліцейських оркестрів України. Змагалися оркестри з Закарпатської, Донецької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Київської областей та міста Києва. Цього року найкращим став оркестр поліції із Одещини.

Родзинкою конкурсу стало виконання 202 музикантами на одній сцені Гімну Євросоюзу. Сертифікат по встановленню рекорду України вручили Голові Національної  поліції України, генералу Сергію Миколайовичу Князєву.

Детальніше про поїздку та враження про конкурс розповів керівник оркестру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Олександр Белович.

– Чи сподобалась Вам організація конкурсу?

– Все було гарно зроблено, було продумано всі моменти навіть забезпечення медиками, охороною громадського порядку, за яку відповідала Київська поліція.

– Хто Вам сподобався з колективів?

– Сподобався Донецький і Хмельницький колективи. Колеги з Хмельницького, до речі, багато гастролюють за кордоном, по два-три тижні проводять у різних країнах Європи. Вони були у Франції, Бельгії, Іспанії представляючи там поліцію України. Гарно виступав Одеський колектив. Він дуже великий. Складається  з 40 чоловік і вони взяли перше місце.

– Чому Ви отримали приз за « Яскравий сценічний образ»?

– У своєму півгодинному виступі ми показали повністю всі жанри,  які може охопити музика. Ми почали з української класики, плавно перейшли на вальси, потім представили закарпатську музику, джазові обробки пісень, сучасну музику, а також виступила наша солістка з авторською піснею, яка виконувалась в Києві вперше. Твір називається «Матері чекають». Різновидом обробки для духового оркестру була рокова музика, наприклад: Queen, Фреді Меркурі, Майкла Джексона. Таку музику ще не виконував жоден з духових оркестрів. Цим ми, напевно, і заслужили цю номінацію.

– Як прокоментував ваш виступ Голова НПУ Сергій Князєв?

– Він нас похвалив, вийшов до нас після виступу подякував,  зазначив, що ми дуже виросли на професійному рівні за останній рік.

Про виступ колективу і елементи представленої музики нам розповів музикант Павло Біляк: «Ми вперше за 25 років брали участь у такому великому конкурсі. Але він дав нам багато досвіду, який ми будемо використовувати в подальшому. Наш колектив  дуже дружній і  є творче порозуміння. На конкурсі серед інших колективів нас було мало, але ми заграли яскраво. Публіка була в захваті, а це найголовніше».

Розмову вели Анна Гомонай та Тетяна Свердун

(кафедра журналістики УжНУ)

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: