“Орієнтація на військову службу”

В рамках профінформаційних заходів в Мукачівському міському центрі зайнятості 10 липня відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройні Сили України. Повідомляє Z-Group послияючись на сторінку у ФБ Мукачівського міського центру зайнятості.

Безробітні з цікавістю слухали інформацію представника Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату І.К.Солодкого старшого офіцера відділу комплектування щодо служби за контрактом осіб , які визнані військовою лікарською комісією придатними за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний час, про стабільне грошове забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок з членами сім’ї у санаторіях Міністерства оборони України, пільги при вступі в вищі навчальні заклади України, соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством України .

Ігор Костянтинович присутніх з професіями , які користуються попитом у військовій сфері, назвав психологічні якості, якими повинен володіти справжній солдат – контрактник . Ознайомив присутніх із Указом Президента України « Про часткову мобілізацію».

Фахівці відділу активної підтримки доповнили виступ представника військкомату, розповівши присутнім про особливості працевлаштування в сучасних ринкових умовах та наголосили на одній з можливих форм зайнятості – військовій службі за контрактом, та наголосили ,що захищати рідну землю у всі часи було почесним обов’язком кожної людини.

Завдання служби зайнятості полягає, в тому, щоб зробити безробітних більш проінформованими стосовно, того , що означає бути військовослужбовцем , допомогти безробітним визначитися , з тим , чи готові вони до військової служби в Збройних Силах України.

Усім присутнім надавався роздатковий інформаційний матеріал – брошури, буклети .

В заході прийняли участь 15 безробітних .

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: