Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

“Орієнтація на військову службу”

 Стрічка новин

“Орієнтація на військову службу”

“Орієнтація на військову службу”
10 Липня
14:47 2017

В рамках профінформаційних заходів в Мукачівському міському центрі зайнятості 10 липня відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройні Сили України. Повідомляє Z-Group послияючись на сторінку у ФБ Мукачівського міського центру зайнятості.

Безробітні з цікавістю слухали інформацію представника Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату І.К.Солодкого старшого офіцера відділу комплектування щодо служби за контрактом осіб , які визнані військовою лікарською комісією придатними за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний час, про стабільне грошове забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок з членами сім’ї у санаторіях Міністерства оборони України, пільги при вступі в вищі навчальні заклади України, соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством України .

Ігор Костянтинович присутніх з професіями , які користуються попитом у військовій сфері, назвав психологічні якості, якими повинен володіти справжній солдат – контрактник . Ознайомив присутніх із Указом Президента України « Про часткову мобілізацію».

Фахівці відділу активної підтримки доповнили виступ представника військкомату, розповівши присутнім про особливості працевлаштування в сучасних ринкових умовах та наголосили на одній з можливих форм зайнятості – військовій службі за контрактом, та наголосили ,що захищати рідну землю у всі часи було почесним обов’язком кожної людини.

Завдання служби зайнятості полягає, в тому, щоб зробити безробітних більш проінформованими стосовно, того , що означає бути військовослужбовцем , допомогти безробітним визначитися , з тим , чи готові вони до військової служби в Збройних Силах України.

Усім присутнім надавався роздатковий інформаційний матеріал – брошури, буклети .

В заході прийняли участь 15 безробітних .

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про автора

Admin

Admin

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Стрічка новин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: