Ольга Завидняк-Отум представила “Українська Хата в Йорданії” на Global Ukrainians

Презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation. Українці світу дуже активно просувають інтереси України на глобальному рівні. Під час V Форуму Global Ukrainians українські лідери-експати звітують про спільну роботу щодо більш системної та ефективної промоції іміджу України у світі, інформує Global Ukraine.

Форум Global Ukrainians — конференція, організатором якої є міжнародна громадська організація Global Ukraine, що об’єднує мережу молодих високоосвічених українських лідерів-експатів з глобальним мисленням, які мають міжнародний досвід. Ініціатором та співзасновником Форуму Global Ukrainians була Віолета Москалу.

Участь у Форумі взяли близько 200 українських експатів та глобально налаштованих українців. Виступали спікери понад 20-ти країн світ, серед яких була представлена і Йорданія, а саме громадська організація “Українська Хата в Йорданії” на чолі з президентом організації Ольгою Завидняк, яка звітувала про діяльність та досягнення, заплановані проекти на майбутнє , – повідомляють на офіційній сторінці “Українська хата в Йорданії” у соцмережі Фейсбук.

Під час V Форуму Global Ukrainians були представлені результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub – глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів в світі.

Наступного дня ключовими в роботі форуму були чотири панелі:

  • Розбудовa венчурної платформи мережі, для залучення інвестицій та для розвитку нових венчурних стратегій.
  • Презентація конкретних інструментів та алгоритмів роботи інтерактивної комунікаційної онлайн бізнес платформи Global Ukraine Business Hub для динамічного просування українських брендів на глобальному рівні.
  • Global Ukrainians – Education Platform. Нова освіта: знання, формат, синергія.
  • Інституціоналізація мережі Global Ukrainians.Голосування за правління та статути мережі Глобал Юкрейніанс.

Промоція іміджу України у світі та ментальна модернізація країни, – основні цілі мережі Global Ukrianians.

Пишаємось бути частиною цієї світової мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: